Seitse FC Flora mängijat U17 ja U19 koondises

Rauno Sappinen

Rauno Sappinen

Augusti keskel peavad Eesti U-17 ja U-19 koondised kokku neli maavõistlust vastavalt Aserbaidžaani ja Valgevene vastu. Koondisekutse sai ka terve rida FC Flora mängijaid.

Mängude seeria algab Eesti U-19 ja Valgevene eakaaslaste mänguga esmaspäeval, 12. augustil ning lõpeb laupäeval, 17. augustil Eesti U-17 ja Aserbaidžaani U-17 kohtumisega.

U-17 ja U-19 koondiste kohtumiste koondkalender:
Esmaspäev, 12. august kell 18:45 Eesti U-19 – Valgevene U-19, TNTK staadion
Kolmapäev, 14. august kell 14:00 Eesti U-19 – Valgevene U-19, TNTK staadion
Neljapäev, 15. august kell 18:00 Eesti U-17 – Aserbaidžaan U-17, TNTK staadion
Laupäev, 17. august kell 17:00 Eesti U-17 – Aserbaidžaan U-17, TNTK staadion

Eesti U-19 koondis:

Väravavahid
Kristjan Tamme (21.09.1995) – Tallinna FC Levadia
Matvei Igonen (02.10.1996) – Tallinna FC Infonet*

Kaitsjad
Frederik Aardemäe 12.03.1995) – FC Futura (FIN)
Siim Sillaots (25.03.1995) – Tartu JK Tammeka
Karl Martin Kaasik (01.03.1995) – Turun Palloseuraan (FIN)
Kevin Aloe (07.07.1995) – Tallinna FC Flora
Sander Lootus (31.08.1995) – Tallinna FC Flora
Andre Paju (05.01.1995) – Tartu JK Tammeka*
Vladimir Avilov (10.03.1995) – Tallinna FC Infonet*

Poolkaitsjad
Erik Listmann (09.02.1995) – Nõmme JK Kalju
Joseph Saliste (10.04.1995) – Tallinna FC Flora
Marten Saarlas (29.03.1995) – Tallinna FC Levadia
Geir-Kristjan Suurpere (26.02.1995) – Tartu JK Tammeka
Gregor Aru (12.03.1995) – Tallinna FC Levadia
Karl Johann Reitalu (13.05.1995) – Tallinna FC Flora
Lauri Välja (25.05.1995) – Tallinna FC Levadia*
Kaspar Paur (16.02.1995) – Tallinna FC Levadia*
Rauno Sappinen (23.01.1996) – Tallinna FC Flora*
Svjatoslav Jakovlev (24.04.1996) – Tallinna FC Levadia**
Siim Mäeots (19.08.1995) – Pärnu Linnameeskond**
Tanel Lang (15.08.1995) – Viljandi JK Tulevik**
Robert Sahokia (19.04.1995) – Tallinna FC Ararat TTÜ**

Ründajad
Kevin Kauber (23.03.1995) – Åbo IFK (FIN)
Frank Liivak 07.07.1996) – Almere City FC (NED)
Bogdan Vaštšuk (04.10.1995) – Tallinna FC Infonet
Henri Hanson (18.04.1995) – Pärnu Linnameeskond

*Naasevad oma klubi juurde pärast esimest kohtumist
**Liituvad koondisega pärast esimest maavõistlust

Peatreener: Karel Voolaid
Abitreener: Liivo Leetma
Väravavahtide treener: Aiko Orgla
Füsioterapeudid: Helen Soosalu, Maret Mets

Eesti U-17 koondis:

Väravavahid
Vladislav Tsvetkov (17.10.1997) – Tallinna FC Levadia
Sten-Marten Vahi (28.03.1997) – FC Nõmme United

Kaitsjad
Oskar Berggren (30.10.1997) – Viljandi JK Tulevik
Siim Kask (21.03.1997) – Tartu JK Tammeka
Jan Kokla (29.05.1997) – FC Nõmme United
Kert Krusel (11.04.1997) – FC Nõmme United
Henrik Kummer (29.01.1997) – FC Nõmme United

Poolkaitsjad
Peeter Klein (28.01.1997) – FC Nõmme United
Hendrik Nälk (16.06.1997) – Viljandi JK Tulevik
Randin Rande (28.07.1997) – Tallinna FC Flora
Herol Riiberg (14.04.1997) – Tallinna FC Flora
Mark Oliver Roosnupp (12.05.1997) – FC Nõmme United
Rasmus Tauts (07.01.1997) – Tartu JK Tammeka
Henri Reinvald (03.03.1997) – Tallinna FC Levadia

Ründajad
Eduard Golovljov (25.01.1997) – Tallinna FC Infonet
Andrei Klimtšuk (28.05.1997) – Tallinna JK Legion
Mattias Käit (29.06.1998) – Tallinna FC Levadia

Peatreener: Lars Hopp
Abitreener: Kristen Viikmäe
Väravavahtide treener: Oleg Andrejev
Füsioterapeut: Martin Kiho

Viimased videod

        Annab TV Flora videodele HD kvaliteedi

Meie kodumängude piletimüügi partner!