Noortetöö personal – FC Flora - FC Flora

Noored - Noortetöö personal

Taavi Trasberg

NOORTETÖÖ JUHT


noored@fcflora.ee

525 6861

Sünniaeg17.07.1993
KodakondsusEesti
Alustas2015
LitsentsUEFA A

Taavi Viik

U17-U21 METOODIKAJUHT


taavi.viik@fcflora.ee

5666 4743

Sünniaeg30.12.1986
KodakondsusEesti
Alustas2020
LitsentsUEFA B

Andres Koogas

U11-U13 METOODIKAJUHT


andres@fcflora.ee

5343 3751

Sünniaeg05.09.1987
KodakondsusEesti
Alustas2016
LitsentsUEFA A

Silver Grauberg

KEHALISE ETTEVALMISTUSE TREENER


silver.grauberg@fcflora.ee

552 2475

Sünniaeg26.11.1996
KodakondsusEesti
Alustas2020
LitsentsUEFA B

Aleksei Naariste

NOORTETÖÖ ADMINISTRAATOR


noored@fcflora.ee

5666 9628

Sünniaeg30.11.1989
KodakondsusEesti
Alustas2019
LitsentsUEFA B

Norman Põder

U14-U16 METOODIKAJUHT


norman@fcflora.ee

5349 4441

Sünniaeg09.06.1994
KodakondsusEesti
Alustas2019
LitsentsUEFA A

Silja Goroško

TÜDRUKUTE METOODIKAJUHT


silja@fcflora.ee

5911 2390

Sünniaeg15.07.1994
KodakondsusEesti
Alustas2017
LitsentsUEFA B

Ats Kutter

NOORTE VÄRAVAVAHTIDE METOODIKAJUHT


ats@fcflora.ee

Sünniaeg28.03.1991
KodakondsusEesti
Alustas2014
LitsentsUEFA A


Noortetreenerid

Alex-Marcus Ulp

NOORTETREENER


alex@fcflora.ee

5836 2332

Sünniaeg22.10.2001
KodakondsusEesti
Alustas2021

Andris Altsaar

NOORTETREENER


andris@fcflora.ee

5330 6731

Sünniaeg12.10.1997
KodakondsusEesti
Alustas2021
LitsentsEJL C

Dmitri Ustritski

NOORTETREENER


dmitri@fcflora.ee

511 0588

Sünniaeg08.05.1975
KodakondsusEesti
Alustas2014
LitsentsUEFA A

Ivan Zahharov

NOORTETREENER


ivan@fcflora.ee

5693 6928

Sünniaeg08.06.1997
KodakondsusEesti
Alustas2018
LitsentsUEFA B

Karl-Sander Eensoo

NOORTETREENER


karlsander@fcflora.ee

5694 7383

Sünniaeg23.08.1996
KodakondsusEesti
Alustas2019
LitsentsEJL C

Kaupo Margusonov

NOORTETREENER


kaupo@fcflora.ee

5198 9363

Sünniaeg19.03.1986
KodakondsusEesti
Alustas2018
LitsentsUEFA B

Kerlin Rassadkin

NOORTETREENER


kerlin@fcflora.ee

5302 0243

Sünniaeg11.10.2000
KodakondsusEesti
Alustas2020
LitsentsEJL D

Marko Kõiv

NOORTETREENER


marko.koiv@fcflora.ee

505 6338

Sünniaeg23.11.1986
KodakondsusEesti
LitsentsUEFA B

Norman Põder

NOORTETREENER


norman@fcflora.ee

5349 4441

Sünniaeg09.06.1994
KodakondsusEesti
Alustas2019
LitsentsUEFA A

Oskar Pedosk

NOORTETREENER


oskar.pedosk@fcflora.ee

524 5709

Sünniaeg29.10.1992
KodakondsusEesti
Alustas2017
LitsentsUEFA B

Sander Mölder

NOORTETREENER


sander.molder@fcflora.ee

5332 9349

Sünniaeg28.08.1995
KodakondsusEesti
Alustas2020
LitsentsUEFA B

Taavi Trasberg

NOORTETREENER


taavi@fcflora.ee

525 6861

Sünniaeg17.07.1993
KodakondsusEesti
Alustas2015
LitsentsUEFA A

Jaan Punga

NOORTETREENER


jaan@fcflora.ee

523 0580

Sünniaeg19.02.1988
KodakondsusEesti
Alustas2021
LitsentsUEFA B

Robert Matthias Mägi

NOORTETREENER


robert@fcflora.ee

5340 3177

Sünniaeg06.03.1997
KodakondsusEesti
Alustas2021
LitsentsEJL D

Karl Valge

NOORTETREENER


karl@fcflora.ee

5367 6161

Sünniaeg03.01.2002
KodakondsusEesti
Alustas2021
LitsentsEJL D

Aleksei Naariste

NOORTETREENER


aleksei@fcflora.ee

5666 9628

Sünniaeg30.11.1989
KodakondsusEesti
Alustas2019
LitsentsUEFA B

Andres Koogas

NOORTETREENER


andres@fcflora.ee

5343 3751

Sünniaeg05.09.1987
KodakondsusEesti
Alustas2016
LitsentsUEFA A

Egon Tintse

NOORTETREENER


egon@fcflora.ee

516 2830

Sünniaeg17.01.1970
KodakondsusEesti
Alustas2008
LitsentsUEFA B

Innar Paal

NOORTETREENER


innar@fcflora.ee

5180281

Sünniaeg30.06.1994
KodakondsusEesti
Alustas2020
LitsentsUEFA B

Jürmo Jürgen

NOORTETREENER


jyrmo@fcflora.ee

5693 7812

Sünniaeg26.09.1992
KodakondsusEesti
Alustas2017
LitsentsUEFA B

Mario Sergo

NOORTETREENER


mario.sergo@fcflora.ee

5400 5218

Sünniaeg08.02.1993
KodakondsusEesti
Alustas2014
LitsentsUEFA B

Marko Kuusik

NOORTETREENER


marko@fcflora.ee

5624 6518

Sünniaeg28.12.1975
KodakondsusEesti
Alustas2006
LitsentsUEFA B

Märt Vassiljev

NOORTETREENER


mart.vassiljev@fcflora.ee

5687 6932

Sünniaeg20.07.1982
KodakondsusEesti
Alustas2021
LitsentsEJL D

Nikita Balanenkov

NOORTETREENER


nikita@fcflora.ee

5554 2079

Sünniaeg19.07.2001
KodakondsusEesti
Alustas2020
LitsentsEJL D

Priit Adamson

NOORTETREENER


priit@fcflora.ee

5695 4791

Sünniaeg26.10.1975
KodakondsusEesti
Alustas2006
LitsentsUEFA A

Silja Goroško

NOORTETREENER


silja@fcflora.ee

5911 2390

Sünniaeg15.07.1994
KodakondsusEesti
Alustas2017
LitsentsUEFA B

Toomas Hurt

NOORTETREENER


toomas@fcflora.ee

503 3891

Sünniaeg06.04.1960
KodakondsusEesti
Alustas2014
LitsentsUEFA B

Taavi Aaliste

NOORTETREENER


taavi.aaliste@fcflora.ee

5811 8079

Sünniaeg17.05.1995
KodakondsusEesti
Alustas2021
LitsentsEJL D

Creiton Kojalo

NOORTETREENER


creiton@fcflora.ee

5623 8408

Sünniaeg19.01.1999
KodakondsusEesti
Alustas2021
LitsentsEJL D

Tarmo Erik Huttunen

NOORTETREENER


tarmo.huttunen@fcflora.ee

5300 5250

Sünniaeg15.08.1994
KodakondsusEesti
Alustas2018
LitsentsEJL C

Ljubov Maksimova

NOORTETREENER


ljubov@fcflora.ee

5817 8407

Sünniaeg03.09.1993
KodakondsusEesti
Alustas2021
LitsentsEJL C

Väravavahtide treenerid

Ats Kutter

VÄRAVAVAHTIDE TREENER


ats@fcflora.ee

Sünniaeg28.03.1991
KodakondsusEesti
Alustas2014
LitsentsUEFA A

Artur Lõhmus

VÄRAVAVAHTIDE TREENER


artur@fcflora.ee

5343 7880

Sünniaeg20.06.2001
KodakondsusEesti
Alustas2020
LitsentsEJL C