Noortetöö personal - FC Flora

Noored - Noortetöö personal

Taavi Trasberg

NOORTETÖÖ JUHT


noored@fcflora.ee

525 6861

Sünniaeg17.07.1993
KodakondsusEesti
Alustas2015
LitsentsUEFA A

Ats Sillaste

METOODIKAJUHT


ats.sillaste@fcflora.ee

5562 0050

Sünniaeg08.04.1988
KodakondsusEesti
Alustas2015
LitsentsUEFA A

Norman Põder

METOODIKAJUHT


norman@fcflora.ee

5349 4441

Sünniaeg09.06.1994
KodakondsusEesti
Alustas2019
LitsentsUEFA B

Silver Grauberg

KEHALISE ETTEVALMISTUSE TREENER


silver.grauberg@fcflora.ee

552 2475

Sünniaeg26.11.1996
KodakondsusEesti
Alustas2020

Martin Seeman

FÜSIOTERAPEUT


martin@fcflora.ee

Sünniaeg19.11.1986
KodakondsusEesti
Alustas2016

Aleksei Naariste

NOORTETÖÖ ADMINISTRAATOR


noored@fcflora.ee

5666 9628

Sünniaeg30.11.1989
KodakondsusEesti
Alustas2019
LitsentsUEFA B

Andres Koogas

METOODIKAJUHT


andres@fcflora.ee

5343 3751

Sünniaeg05.09.1987
KodakondsusEesti
Alustas2016
LitsentsUEFA A

Taavi Viik

METOODIKAJUHT


taavi.viik@fcflora.ee

5666 4743

Sünniaeg30.12.1986
KodakondsusEesti
Alustas2020
LitsentsUEFA B

Ants Jaakson

VIDEOANALÜÜTIK


ants@fcflora.ee

5340 8707

Sünniaeg04.05.1995
KodakondsusEesti
Alustas2019
LitsentsEJL D

Ats Kutter

NOORTE VÄRAVAVAHTIDE METOODIKAJUHT


Sünniaeg28.03.1991
KodakondsusEesti
Alustas2014
LitsentsUEFA A


Noortetreenerid

Aleks Leben

NOORTETREENER


aleks@fcflora.ee

5648 5349

Sünniaeg03.08.1997
KodakondsusEesti
Alustas2018
LitsentsEJL C

Alo Dupikov

NOORTETREENER


alo@fcflora.ee

5554 3818

Sünniaeg05.11.1985
KodakondsusEesti
Alustas2014
LitsentsUEFA B

Ants Jaakson

NOORTETREENER


ants@fcflora.ee

5340 8707

Sünniaeg04.05.1995
KodakondsusEesti
Alustas2019
LitsentsEJL D

Dmitri Ustritski

NOORTETREENER


ustdima75@hot.ee

511 0588

Sünniaeg08.05.1975
KodakondsusEesti
Alustas2014
LitsentsUEFA A

Ilja Monakov

NOORTETREENER


ilja@fcflora.ee

55506158

Sünniaeg24.07.1988
KodakondsusEesti
Alustas2017
LitsentsUEFA A

Jürmo Jürgen

NOORTETREENER


jyrmo@fcflora.ee

5693 7812

Sünniaeg26.09.1992
KodakondsusEesti
Alustas2017
LitsentsUEFA B

Katrin Loo

NOORTETREENER


katrin@fcflora.ee

5693 6868

Sünniaeg02.01.1991
KodakondsusEesti
Alustas2016
LitsentsUEFA B

Kelly Rosen

NOORTETREENER


kelly@fcflora.ee

5649 5795

Sünniaeg23.11.1995
KodakondsusEesti
Alustas2015
LitsentsUEFA B

Kevin Krünvald

NOORTETREENER


kevin@fcflora.ee

529 0706

Sünniaeg20.11.1998
KodakondsusEesti
Alustas2016

Mario Sergo

NOORTETREENER


mario.sergo@fcflora.ee

5400 5218

Sünniaeg08.02.1993
KodakondsusEesti
Alustas2014
LitsentsEJL C

Marko Kõiv

NOORTETREENER


marko.koiv@fcflora.ee

505 6338

Sünniaeg23.11.1986
KodakondsusEesti
LitsentsUEFA B

Norman Põder

NOORTETREENER


norman@fcflora.ee

5349 4441

Sünniaeg09.06.1994
KodakondsusEesti
Alustas2019
LitsentsUEFA B

Oskar Pedosk

NOORTETREENER


oskar.pedosk@fcflora.ee

524 5709

Sünniaeg29.10.1992
KodakondsusEesti
Alustas2017
LitsentsUEFA B

Sander Mölder

NOORTETREENER


sander.molder@fcflora.ee

5332 9349

Sünniaeg28.08.1995
KodakondsusEesti
Alustas2020
LitsentsEJL C

Taavi Trasberg

NOORTETREENER


taavi@fcflora.ee

525 6861

Sünniaeg17.07.1993
KodakondsusEesti
Alustas2015
LitsentsUEFA A

Tarmo Erik Huttunen

NOORTETREENER


tarmo.huttunen@fcflora.ee

5300 5250

Sünniaeg15.08.1994
KodakondsusEesti
Alustas2018
LitsentsEJL D

Aleksei Naariste

NOORTETREENER


aleksei@fcflora.ee

5666 9628

Sünniaeg30.11.1989
KodakondsusEesti
Alustas2019
LitsentsUEFA B

Andres Koogas

NOORTETREENER


andres@fcflora.ee

5343 3751

Sünniaeg05.09.1987
KodakondsusEesti
Alustas2016
LitsentsUEFA A

Bert Rotberg

NOORTETREENER


bert@fcflora.ee

5817 0518

Sünniaeg03.02.1994
KodakondsusEesti
Alustas2017
LitsentsUEFA B

Egon Tintse

NOORTETREENER


egon@fcflora.ee

516 2830

Sünniaeg17.01.1970
KodakondsusEesti
Alustas2008
LitsentsUEFA B

Ivan Zahharov

NOORTETREENER


ivan@fcflora.ee

5693 6928

Sünniaeg08.06.1997
KodakondsusEesti
Alustas2018
LitsentsEJL C

Karl-Sander Eensoo

NOORTETREENER


karlsander@fcflora.ee

5694 7383

Sünniaeg23.08.1996
KodakondsusEesti
Alustas2019
LitsentsEJL C

Kaupo Margusonov

NOORTETREENER


kaupo@fcflora.ee

5198 9363

Sünniaeg19.03.1986
KodakondsusEesti
Alustas2018
LitsentsUEFA B

Kerlin Rassadkin

NOORTETREENER


kerlin@fcflora.ee

5302 0243

Sünniaeg11.10.2000
KodakondsusEesti
Alustas2020

Mari Liis Lillemäe

NOORTETREENER


mariliis.lillemae@fcflora.ee

5695 6796

Sünniaeg01.09.2000
KodakondsusEesti
Alustas2019
LitsentsEJL C

Marko Kuusik

NOORTETREENER


marko@fcflora.ee

5624 6518

Sünniaeg28.12.1975
KodakondsusEesti
Alustas2006
LitsentsUEFA B

Markus Arak

NOORTETREENER


markus@fcflora.ee

528 6979

Sünniaeg31.07.1998
KodakondsusEesti
Alustas2018
LitsentsEJL D

Oskar Mihkel Kalpus

NOORTETREENER


oskar@fcflora.ee

5301 3860

Sünniaeg29.02.2000
KodakondsusEesti
Alustas2016
LitsentsEJL C

Priit Adamson

NOORTETREENER


priit@fcflora.ee

5695 4791

Sünniaeg26.10.1975
KodakondsusEesti
Alustas2006
LitsentsUEFA A

Silja Goroško

NOORTETREENER


silja@fcflora.ee

5911 2390

Sünniaeg15.07.1994
KodakondsusEesti
Alustas2017
LitsentsUEFA B

Taavi Viik

NOORTETREENER


taavi.viik@fcflora.ee

5666 4743

Sünniaeg30.12.1986
KodakondsusEesti
Alustas2020
LitsentsUEFA B

Toomas Hurt

NOORTETREENER


toomas@fcflora.ee

503 3891

Sünniaeg06.04.1960
KodakondsusEesti
Alustas2014
LitsentsUEFA B

Väravavahtide treenerid

Aiko Orgla

VÄRAVAVAHTIDE TREENER


aiko@fcflora.ee

Sünniaeg24.05.1987
KodakondsusEesti
Alustas2013
LitsentsUEFA A

Getriin Strigin

VÄRAVAVAHTIDE TREENER


getriin.strigin@gmail.com

5841 4992

Sünniaeg07.07.1996
KodakondsusEesti
Alustas2019
LitsentsEJL C

Ats Kutter

VÄRAVAVAHTIDE TREENER


Sünniaeg28.03.1991
KodakondsusEesti
Alustas2014
LitsentsUEFA A

Kristen Lapa

VÄRAVAVAHTIDE TREENER


Sünniaeg11.02.2000
KodakondsusEesti
Alustas2019
LitsentsEJL VV