Üritused – FC Flora - FC Flora

Kogukond - Üritused

FC Flora korraldab igal aastal viis kogukonnapäeva. Lisaks sellele, on igal aastal sisemisele kogukonnale suunatud tegevusi nagu koolitused lastevanematele, lauamängude õhtud, välismängude ühisvaatamised jm

FC Flora üritustele on oodatud kõik klubi kogukonna liikmed ja inimesed, kes soovivad olla osa meie kogukonnast. Ürituste korraldusse on kaasatud lisaks kontorile noortetreenerid, mängijad, vabatahtlikud, partnerid ja kõik, kellel vähegi on soov olla osa meie perest.

FC Flora talvepäev

Iga aasta veebruaris toimub talvine perepäev Nõmme-Mustamäe maastikukaitsealal.

Päev on täis põnevaid talviseid ühistegevusi. FC Flora talvepäeva lahutamatu osa on liulaskmisvõistlus, mille võitja kelgul või bänneril mäest alla sõites kõige kaugemale liugleb.

Talvepäeva osa on ka meeskonnatöö harjutus, ühistants ja soe supp! Kui ilmataat väheli lubab, siis ehitame ka lumekindlused ja teeme lumesõja. Muidugi saab mängida ka jalgpalli!

Talvepäev 2019

FC Flora perepäev

FC Flora perepäev toimub igal aastal 1. mail.

Perepäeva kontseptsiooni kuuluvad jalgpallilised tegevused jaamades, mida kõik osalejad saavad templikaardi alusel läbida.

Perepäeva jaamasid viivad läbi Flora treenerid koos esindusmeeskonna ja -naiskonna mängijatega. Tegevused on põnevad ja pakuvad väljakutset nii lastele, kui ka täiskasvanutele.
Lisaks jaamadele on perepäeval avatud Flora jalkaturg, tegevused täiskasvanutele, batuut, näomaalingud ja toitlustus ehk kõik, mis ühel üritusel olema peab, et kogu pere rõõmu tunneks!

Perepäev 2020

FC Flora piknik

Igal suvel toimub enne esindusnaiskonna kodumängu festivalialal piknik.

Piknikule saavad kõik soovijad tuua enda valmistatud tooteid. Muruväljakul toimuvat naiste meistriliiga mängu saavad osalejad vaadata mugavalt tekil istudes ja ühise klubiperena piknikku pidades. Piknikul pakutavad toodete eest saavad osalejad panna raha korjanduskarpi ning kogutud summa annetatakse heategevuseks.

Lisaks saab piknikul osaleja osa festivalialal pakutavatest põnevatest tegevustest. On avatud pereala, osavusvõistlused, töötoad ning näomaalingud.

FC Flora ohutuspäev

Igal sügisel toimub enne esindusmeeskonna kodumängu festivalialal ohtutuspäev.

Suvi on olnud valge, soe ning andnud palju lisaenergiat uuteks väljakutseteks koolis, kodus ja trennis. Sügis toob kaasa põnevaid kohtumisi ja kogemusi. Lisaks turvalisusele, on hea aeg pöörata tähelepanu keskkonnale ja loodusele meie ümber. See on parim aeg, et meenutada ammuteada tõdesid ning ennetada ohuolukordi. Koostöös erinevate ametitega anname huvilistele võimaluse meid ümbritsevaid ohte teadvustada.

Ohutuspäeval jagavad nõuandeid, tutvustavad oma igapäevatööd ja viivad läbi praktilisi töötube Päästeamet, Maanteeamet, Kiirabi ja Politsei, jt

Ohutuspäev 2020

FC Flora jõulujalka

FC Flora jõulujalka toimub iga aasta detsembri viimase treeningnädala neljapäeval, enne noormängijate talvist puhkust.

Lõpetame aasta ja saadame noortegruppid jõuluvaheajale meile omaselt – üheskoos, lõbusalt ja väikese kiiksuga!

Flora jõulujalka toimub Kotka staadionil ja seal osalevad muidugi kõik meie klubi olulised liikmed – noormängijad ja nende vanemad, treenerid ja nende pered, fännid, esindusmeeskond, esindusnaiskond ning klubi personal. Jõulujalka pole päris tavaline jalgpalli mäng lumisel väljakul. See toob naeru suule igale osalejale ning kui südames on rõõm, siis ei saa ka külm ilm tuju rikkuda!

Jõulujalka 2018