Võistlus- ja treeningvorm - FC Flora

Noored - Võistlus- ja treeningvorm

FC Flora varustuspartner on Nike ning kõiki Flora värvides, vajalike logodega vorme ja üksikuid tooted saab osta Tallinnas A. Le Coq Arenal asuvast Sportland Football kauplusest. 

Täiendavalt on Flora noormängijatele, peale Sportlyzer programmis registreerumist ja klubiga liitumist, ID-kaardi või nime alusel, kõik Nike tooted -30% soodustusega  (va FC Flora noortevarustus, mis on müügil kokkuleppehindadega)

Sportland Footballi asukoha leiad siit

FC Flora noortegrupid näevad ideaalis välja ühesugused. Seetõttu on võistlus- ning treeningvormidele kehtestatud teatavad nõuded.

NB! Kõige lihtsam moodus osta ÕIGED asjad, on paluda treeneril öelda, millised vormielemendid on vaja lapsele osta ning seejärel Sportland Footballi teenindajale need soovid koos vajaliku suurusega (M, S või lapse vanus/pikkus jne) edasi anda!

VÕISTLUSVORM koosneb rohelisest särgist, valgetest pükstest ning rohelistest kedradest.
Särgi rinnal on FC Flora embleem ning klubi peasponsori Tele2 logo.
Särgi seljale võib soovi korral lasta trükkida perekonnanime ning numbri (NB! võistlusvormi number kooskõlastada treeneriga!). Samuti võib numbri trükkida pükste paremale säärele (kui treeninggrupp ühiselt nii otsustab).

Trükki teostab Kristiine Keskuses asuv T-Shirt Store kauplus-teeninduspunkt. FC Flora kirjatüüp ning tähtede ja numbrite suurused on kaupluse töötajatel olemas.

Juhul kui soovitakse ühiselt muretseda kogu grupile teist värvi mängusärklisaks, siis teise särgi värv on valge (mustad püksid, valged kedrad) ning mõistlik on sellisel juhul juba rääkida treeneriga, et toimuks ühine tellimine läbi klubi.

TREENINGVORMINA palume suvisel perioodil kanda FC Flora t-särki (särgil peab olema FC Flora embleem, kõhul Tele2 ja seljal FC Flora), valgeid või musti lühikesi treeningpükse ning soovi korral rohelisi kedrasid.

Kevadel, sügisel ja talvel palume treeningutel kanda pikki pükse, pusa (rinnal FC Flora embleem, seljal FC Flora) ja/või kilejopet (rinnal FC Flora embleem).

Treeningul võib osaleda võistlussärgis – kuid võistelda ei tohi treeningsärgis (võistlussärkide nõuded on kirjas ülalpool).