Võistlus- ja treeningvorm – FC Flora - FC Flora

Noored - Võistlus- ja treeningvorm

FC Flora varustuspartner on Nike ning kõiki Flora värvides, vajalike logodega vorme ja üksikuid tooted saab osta Tallinnas A. Le Coq Arenal asuvast Sportland Football kauplusest või Teamsport.ee kodulehelt

FC Flora noormängijatel on pärast Sportlyzer programmis registreerumist ja klubiga liitumist, Sportland kliendikaardi vormistamisel ja ettenäitamisel võimalik osta Sportland Football kauplusest kõiki Nike tooteid 30% soodustusega. Teamsport.ee kodulehelt ostes tuleb soodushindade nägemiseks teha endale konto. Rippmenüüst tuleb valida “Olen selle spordiklubi liige” – FC FLORA.

Sportland Football kaupluse asukoha leiad siit

FC Flora noortegrupid näevad ideaalis välja ühesugused. Seetõttu on võistlus- ning treeningvormidele kehtestatud teatavad nõuded.

NB! Kõige lihtsam moodus osta ÕIGED asjad, on paluda treeneril öelda, millised vormielemendid on vaja lapsele osta ning seejärel Sportland Footballi teenindajale need soovid koos vajaliku suurusega (M, S või lapse vanus/pikkus jne) edasi anda!

VÕISTLUSVORM koosneb rohelisest särgist, valgetest pükstest ning rohelistest kedradest.
Särgi rinnal on FC Flora embleem.
Särgi turjal on Eesti lipp ja selle all klubi nimi FC FLORA TALLINN.
Särgi seljale on võimalik trükkida number ja perekonnanimi. NB! võistlusvormi number kooskõlastada treeneriga!
Samuti võib numbri trükkida pükste paremale säärele, kui treeninggrupp ühiselt nii otsustab.

VÄRAVAVAHI VÕISTLUSVORM koosneb oranžist särgist, oranžidest pükstest ja oranžidest kedradest.
Särgi rinnal on FC Flora embleem.
Särgi turjal on Eesti lipp ja selle all klubi nimi FC FLORA TALLINN.
Särgi seljale on võimalik trükkida number ja perekonnanimi. NB! Võistlusvormi number kooskõlastada treeneriga!
Samuti võib numbri trükkida pükste paremale säärele, kui treeninggrupp ühiselt nii otsustab.

Trükki teostab Kristiine Keskuses asuv T-Shirt Store kauplus-teeninduspunkt. FC Flora kirjatüüp ning tähtede ja numbrite suurused on kaupluse töötajatel olemas.

Juhul kui soovitakse ühiselt muretseda kogu grupile teist värvi võistlussärk lisaks, siis teise särgi värv on valge (valged püksid, rohelised kedrad) ning mõistlik on sellisel juhul juba rääkida treeneriga, et toimuks ühine tellimine läbi klubi.

TREENINGVORMINA palume kanda FC Flora t-särki (särgil peab olema FC Flora embleem ja seljal tekst “FC Flora”), musti lühikesi treeningpükse ning rohelisi kedrasid või valgeid sokke.

Külmade või märgade ilmadega palume treeningutel kanda pikki pükse, pusa (rinnal FC Flora embleem, seljal tekst “FC Flora”) ja/või kilejopet (rinnal FC Flora embleem).