A. Le Coq Arena – FC Flora - FC Flora

Klubi - A. Le Coq Arena

A. Le Coq Arena näol on tegemist Eesti ja Baltimaade modernseima ning suurima jalgpallistaadioniga.

Tallinnas Lillekülas asuv treeningkompleks sisaldab UEFA ning FIFA nõuetele vastavat esindusstaadionit, kahte naturaalse muruga treeningväljakut, kahte kunstmuruga kaetud treeningväljakut ning sisehalli. Esindusstaadion, kunstmuruväljakud ning sisehall kuuluvad Eesti Jalgpalli Liidule ning on nende hallata. Naturaalse muruga treeningväljakud kuuluvad FC Florale.

2001. aastal avatud A. Le Coq Arena on oma lühikese ajaloo vältel võõrustanud tippjalgpalli riike (Brasiilia, Inglismaa, Horvaatia, Uruguay, Holland, Portugal, Venemaa, Hispaania jt), rahvusvaheliselt tuntud jalgpalliklubisid (Newcastle United, Galatasaray, FC Basel, Derby County, Wisla Krakow jt) kui ka maailmakuulsaid rokkstaare (Lenny Kravitz, Aerosmith). 2018. a peeti A.Le Coq Arenal UEFA Superkarikas, kus omavahel kohtusid Real Madrid ja Madrid Atletico.

22 istmerida 5 korrusel koos 28 VIP loožiga annab kokku 14 405 istekohta.

A. Le Coq Arena, 2018

2013. aasta sügisel valmis Eesti esimene täismõõtmetega sisehall, EJLi jalgpallihall, mis tagab võimaluse jalgpalliga aastaringselt tegeleda ning annab võimaluse korraldada põnevaid eriüritusi. EJLi jalgpallihallis saab mahub (otsa)tribüünile 516 inimest.

A. Le Coq Arenal asub mitmeid erineva suurusega ruume, mida on võimalik rentida büroopindadeks, seminaride korraldamiseks kui ka tähtpäevade pidamiseks.

Kui tekkis huvi tutvuda staadioniga lähemalt, siis võtke meiega ühendust fcflora@fcflora.ee .