Oleme eeskujuks - FC Flora

Kogukond - Oleme eeskujuks

Jalgpall on universaalne keel, mida räägivad kõik. Jalgpall on lihtne ja lõbus mäng, mida naudivad selles osalejad, kui ka pealtvaatajad. Tegemist on populaarseima spordialaga nii Eestis, kui ka maailmas. Lisaks eelpoolnimetatule, on jalgpall ühiskonna mudel ja õpetab kuidas erinevates olukordades elus toime tulla. Selle kõige tõttu on jalgpalliklubidel vastutus ja võimalus olla osa ühiskonna arengus.

Patroonide programm

FC Flora on rohkem, kui jalgpalliklubi. Iga meie liige on osa perekonnast – me oleme üks klubi, üks pere!

FC Flora algatas 2013ndal aastal patroonide programmi. Programmi kontseptsioon nägi ette, et igale noortegrupile määrati patrooniks üks esindusmeeskonnamängija, kes kaks korda aastas külastas noorte treeningut.

Programmi eesmärgiks on motiveerida noori jalgpallureid ja tutvustada neile meeskonna mängijaid, lisaks tugevndada klubi ühtekuuluvustunnet.

2018ndal aastal muudeti programmi intensiivsust ja külastused toimuvad iga kuu.

2019ndast aastast on igal noortegrupil kaks patrooni – üks mängija naiskonnast ja meeskonnast.

Projektid

FC Floral on häid partnereid, kellega koostöös toimuvad regulaarselt ühised projektid, mis pakuvad rõõmu nii osalejatele kui ka korraldajatele. Lisaks allpool väljatoodud ühisprojektidele, osaleb FC Flora aastas mitmel heategevusüritusel ja on alati avatud uutele koostööpakkumistele.

SEB Heategevusfond

Igal aastal korraldame koos SEB Heategevusfondiga Eesti turvakodude lastele jalgpallipäeva Lilleküla muruväljakul. Jalgpallipäev algab paljudele lastele bussisõiduga turvakodust Eesti rahvusstaadionile. Jalgpallilisi tegevusi juhendavad jaamades Flora esindusnaiskonna mängijad, noortetreenerid ja esindusmeeskond. Üritus lõppeb ühise mängukülastusega A. Le Coq Arenal.

Seesam kindlustus

Alates aastast 2018, korraldame Seesam kindlustusega jalgpallifestivali SOS lasteküla lastele. Lapsed veedavad vahva päeva täis jalgpalli ja rõõmsaid emotsioone koos Flora noortetreenerite ja esindusnaiskonna ning – meeskonna mängijatega!

Eesti Lastekaitse Liit

Soovime koostöös Eesti Lastekaitse Liiduga astuda sammu edasi kiusamise ennetamisel ning juurutada programmi ka huvialaringides. Flora mõistab, et kiusamise ennetamiseks on vaja aru saada selle põhjusest ning teadlik tegutsemine selles suunas on parim ennetus.
Meie ei lase kiusata, ära sina lase ka!
#äralasekiusata