FC Flora logo – FC Flora - FC Flora

Klubi - FC Flora logo

Klubi vapp valmis FC Flora fänni ja presidendi koostööl, kus kujutatakse Vana-Kreeka jumalannat Flora – kevade ja ilu jumalannat. Klubi on Jumalanna Flora väärtuste edasikandja.

FC Flora logo läbis uuenduskuuri 2016. hooaja alguses. Logo keskseks sümboliks oleva jumalanna Flora järgi on klubi endale ka nime võtnud. Kevade- ja lillede jumalanna tähistab märksõnu, mis käivad kaasas ka klubi tööpõhimõtetega – nooruslikkus, järjepidevus ja avatus. FC Flora värvideks on roheline ja valge, sümboliseerimaks kasvamist, puhtust ja ausust.

Peale klubi 10. meistritiitli võitmist 2016. aastal võeti esindusmeeskonna särkidel kasutusele kahe tähega logo, mille puhul nagu eelnevalt mainitud, tähistab tähe iga tipp võidetud tiitlit. 2023. aastal võitis FC Flora 15. Eesti meistritiitli ning omandas seeläbi õiguse kasutada kolme tähega logo.

FC Flora logo ajalugu ja kasutamise kord

Klubi vapp valmis FC Flora fänni ja presidendi koostööl, kus kujutatakse Vana-Kreeka jumalannat Flora – kevade ja ilu jumalannat. Klubi on Jumalanna Flora väärtuste edasikandja.

FC Flora logo läbis esimese uuenduskuuri 2016. hooaja alguses. Logo keskseks sümboliks oleva jumalanna Flora järgi on klubi endale ka nime võtnud. Kevade- ja lillede jumalanna tähistab märksõnu, mis käivad kaasas ka klubi tööpõhimõtetega – nooruslikkus, järjepidevus ja avatus. FC Flora värvideks on roheline ja valge, sümboliseerimaks kasvamist, puhtust ja ausust.

Peale klubi 10. meistritiitli võitmist 2016. aastal võeti esindusmeeskonna särkidel kasutusele kahe tähega logo, mille puhul nagu eelnevalt mainitud, tähistab tähe iga tipp võidetud tiitlit. 2023. aastal võitis FC Flora esindusmeeskond 15. Eesti meistritiitli ning omandas seeläbi õiguse kasutada kolme tähega logo.

Alates 2024. aastast uuendasime FC Flora logo kasutamist ja lähtume järgnevast:

  • FC Flora esindusnaiskonna vormil ja kujundusmaterjalidel kasutame ühe tähega logo. Seisuga 31.12.2023 on naiskond kuue kordne Eesti meister ja omab õigust kasutada ühe tähega logo;
  • Kõigi FC Flora noortevõistkondade vormil ja kujundusmaterjalidel kasutame klubi logo ilma tähtedeta.

Rohelise värvi kood trükkimiseks on C 100 M 0 Y 100 K 0

Rohelise värvi kood veebis kasutamiseks on R 0 G 150 B 57.

Lae alla FC Flora kolme tähega logo vektorformaadis (PDF) siit

Lae alla FC Flora ühe tähega logo vektorformaadis (PDF) siit

Lae alla FC Flora ilma tähtedeta logo vektorformaadis (PDF) siit