Koostööd – FC Flora - FC Flora

Kogukond - Koostööd

Kohalikud omavalitsused

FC Flora esindusmeeskond treenib ja mängib oma kodumänge Lilleküla jalgpallikompleksis. Lisaks Lilleküla harjutusväljakutele, kuulub klubile Kotka jalgpallikompleks, kus treeninvad ja mängivad igapäevaselt Flora noortegrupid.

Klubi noormängijate ja nende pereliikmete peamised elukohad: Kesklinn, Kristiine ja Mustamäe linnaosad. Sellest tulenevalt on klubil tihe koostöö meid ümbritsevate kohalike omavalitsuste ja seltsidega.

Linnaosade ja asumitega koostöö hõlmab endas:

  • Kogukonnaüritustel osalemine: perepäevad, linnaosade üritused
  • Ühisürituste korraldamine
  • Kogukonna aktiivsete liikmete kaasamine
  • Koostöö lasteaedade, koolide, tegevus-, laste- ja noortekeskustega
Klubi president Pelle Pohlak ja Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe
UEFA Super Cup karikate tuuril 2018

SPIN

SPIN suveturniir 2018

2015. aastast tegutsev SPIN-programm õpetab noortele lisaks jalgpallimängule erinevaid eluks vajalikke oskusi nagu võistkonnatöö, enesedistsipliin, konfliktide ennetamine ja eesmärkide seadmine. Vähemate võimalustega piirkondade noortele suunatud programm tegutseb edukalt Tallinna, Tartu, Rakvere, Kohtla-Järve ja Narva linnades. Programmist on Eestis osa saanud enam kui 800 noort. Programmil on olnud märkimisväärne positiivne mõju nii osalevate noorte õppeedukusele, koolikäitumisele kui erinevate eluoskuste arengule.

Kohalikul tasandil aitavad SPINi läbi viia jalgpalliklubide treenerid ja FC Flora kuulub nende hulka suurima hea meelega. Lisaks korraldatakse koos ühisüritusi, et noortel oleks võimalus tutvuda erinevate väljunditega, mida jalgpall neile pakub.

2017. aastal teenis SPIN UEFA Foundation for Children aastaauhinna näol kõrge tunnustuse.

Spin programmi kohta saab täpsemalt lugeda siit: https://www.spinprogramm.ee/