Tule trenni! – FC Flora - FC Flora

Noored - Tule trenni!

Jalgpallitreeningutega liitumine

FC Flora Tallinna jalgpalligruppidesse võetakse vastu poisse ja tüdrukuid alates 5. eluaastast (s.o. hetkel lapsi sünniaastaga 2018 ja varem).

Meie trennid toimuvad Kesklinnas (A. Le Coq Arena kõrval harjutusväljakutel), Kristiines (Kotka staadionil ja hallis) ja Põhja-Tallinnas (Kalamaja Põhikoolis).

Treeningutega liitumiseks palume täita allolev liikmetaotlus ja seejärel võtame teiega ise ühendust.

Esimene nädal on tutvumisnädal, mille eest me liikmemaksu ei küsi ning selle aja jooksul pead jõudma selgusele kuidas trennid, treener ja trennikaaslased meeldivad. Liikmemaksu tasud ning reeglid on leitavad siit.

Esimene treening

Esimesele treeningule minnes võta kaasa spordivarustus ja enda jalgpall. Kirjuta palli peale kindlasti ka oma nimi, et sinu pall teiste laste pallidega sassi ei läheks.
Kuni 9. aastastele lastele on sobilik jalgpall suuruses nr 3.
10-13. aastastele lastele on sobilik jalgpall suuruses nr 4.
Sealt edasi on sobilik jalgpall suuruses nr 5.

Trennid toimuvad meil kunstmuruväljakul. Esimestes trennides pole putsade olemasolu vajalik, pigem tasub treeneri käest nõu küsida, milliseid putsasid kõige mõistlikum endale muretseda oleks. Riietusena lühikesed või pikad püksid (sõltuvalt väli temperatuurist) ja särk.

Kuna talvisel ajal toimuvad trennid õues (vanematel lastel) või Kotka hallis (noorematel lastel), kus on ikkagi päris jahe, siis treeninguteks on vajalik mitmekihiline soe riietus (pikad püksid ja pikakäistega dressipluus ja kilejope), kindad ja müts.

Lisainfo

Andris Altsaar

Noortetöö koordinaator

noored@fcflora.ee

Klubiga liitumine