Vabatahtlikud – FC Flora - FC Flora

Kogukond - Vabatahtlikud

Oled rõõmsameelne, abivalmis aktivist, kes soovib kuuluda Eesti suurima jalgpalliklubi tiimi? Siin on Sinu võimalus!

Vabatahtlikuks olemine annab osalejale võimaluse näha elu teise nurga alt, kogeda uusi emotsioone ja anda enda panus kogukonna arengusse.

Vabatahtlik tegevus pakub positiivset emotsiooni, vaheldust igapäevasele rutiinile ja võimalust ennast arendada ning muuta maailma.

Valdkonnad

Oled oodatud olema osa esindusmeeskonna, -naiskonna ja U21 mängupäeva korralduses, Flora kevadiste ja sügiseste turniiride korralduses. Lisaks saab osaleda kogukonnaürituste korraldustiimis.

Foto- ja videograafe ei ole kunagi liiga palju ning on suurepärane võimalus arendada oma hobi uuele tasemele.

Ka sotsiaalmeedia on valdkond kus on võimalik oma teadmisi tänapäeva info kajastamise kohta tõestada.

Vabatahtlikuks olemine annab Sulle võimaluse:

 • Panna ennast proovile
 • Omandada uusi teadmisi, oskusi ja kogemusi
 • Leida uusi sõpru ja tuttavaid
 • Veeta vaba aega sisukalt ja lõbusalt

 • Teha head ja olla vajalik
 • Esindada Eesti suurimat jalgpalliklubi
 • Anda enda panus klubi ja Eesti jalgpalli arengusse

Lisaks ülalmainitule, oled sa oodatud osa saama meie klubi ühisüritustest ja meie partnerite poolt pakutavatest soodustustest ning eripakkumistest.

Soovid küsida lisa? Kirjuta meile vabatahtlikud@fcflora.ee või helista 627 9940


Oled otsustanud liituda?
Väga tore! Selleks täida ära allpool olev ankeet.

  FC Flora omab Vabatahtliku Sõbra märgist

  Vabatahtliku sõbra märk on kvaliteedimärgis, mis tunnustab vabatahtlike kaasamise head taset ja professionaalsust Eesti organisatsioonides. Märgi saavad organisatsioonid, mis on osalenud vabatahtliku sõbra arendusprogrammis, on vabatahtlike kaasamise põhjalikult  läbi mõelnud ning vabatahtliku tegevuse hea tavaga kooskõlas korraldanud.

  Märki annab välja Eesti Külaliikumine Kodukant koos Siseministeeriumiga.

  Meie vabatahtlike kogemusi:

  Pille

  Esimene kokkupuude vabatahtlikega oli juba siis, kui Flora alustas vabatahtlike otsimist. Elu vabatahtlikuna on kulgenud väga huvitavalt, sest näed klubi köögipoolt – saad aimu, kui palju on vaja tegelikult pingutada, et korraldada nii mängijatele kui pealtvaatajatele meeldejääv ja sujuv mängupäev. Kindlasti leiab vabatahtliku töö käigus ka palju uusi sõpru või tuttavaid. 

  See töö ei ole rutiinne, sest tuleb ette olukordi, kus pead lahendama probleeme ning eelnevalt planeeritud töö reorganiseerima. Olen Floras vabatahtlikuna olnud vist igal positsioonil – piletikassas, pallipoiste ja maskotilaste eest vastutaja, valmistanud ette VIP ja pressiala, olnud fännimüügis jne. See on olnud väga huvitav aeg! 

  Kui mina olen staadionil, on ka mu lapsed staadionil. Kui mina olen aktiivne, on ka mu lapsed aktiivsemad, sest nad ju järgnevad mulle. See tähendab, et lapsed on vähem nutiseadmetes, rohkem värskes õhus ning saavad samuti palju uusi kogemusi. Miks peaks istuma kodus teleka ees, kui on võimalus oma lemmikklubile kaasa elada ja aidata?

  13-aastane Romet (Aasta noor spordivabatahtlik 2018)

  Esimest korda puutusin Flora vabatahtlike meeskonnaga kokku 2017. aasta suvel. Selle aja jooksul olen saanud teha väga palju erinevaid asju ning omandanud mitmeid erinevaid oskusi ja tarkusi, kuidas midagi paremini ja targemini teha.

  Olen elus kaasa aidanud üle 30 spordiürituse korralduses ning õppinud palju uut. Kõik need kogemused on teinud mind targemaks ja nii oskan tulevikus juba palju erinevaid asju teha. Lisaks saad sa vabatahtlikuna palju uusi tutvusi ning koged tõelist jalgpallimelu.

  Floras on toredad püsivad vabatahtlikud, keda naljalt mujalt ei leia ning tore kontor. Aitad klubi ja tunned rõõmu, et seda teha saad!