Kontaktid - FC Flora

Klubi - Kontaktid

MTĂś Jalgpalliklubi FCF

Telefon: + 372 627 9940

Asutamise aasta: 1990

Postiaadress: Jalgpalli tn 21, 11312 TALLINN

E-mail: fcflora@fcflora.ee

Kontaktid

Pelle Pohlak

President

pelle@fcflora.ee

Reili Järvalt

Tegevjuht

reili@fcflora.ee

Norbert Hurt

Spordidirektor

norbert@fcflora.ee

Beryl Kõvermägi

Juhiabi

beryl@fcflora.ee

Katrin Lagerest

Kogukonnajuht

katrin.lagerest@fcflora.ee

Liisa Rull

Meediaspetsialist

liisa@fcflora.ee

Taavi Trasberg

Noortetööjuht

noored@fcflora.ee

Lauri Sibul

Turundus- ja mängukorraldusjuht

lauri@fcflora.ee

Piia Harjus

Raamatupidaja

piia@fcflora.ee

Taavi Aaliste

Toodete, teenuste ja ĂĽrituste koordinaator

taavi.aaliste@fcflora.ee

Aleksei Naariste

Noortetöö administraator

noored@fcflora.ee

Roberta Rebane

Esindusvõistkondade mänedžer

roberta@fcflora.ee

Mihkel Kotkas

Kujundaja

mihkel@fcflora.ee

Anli Tammlo

Varustusspetsialist (lapsehoolduspuhkusel)

anli@fcflora.ee

istanbul escort • istanbul escort • istanbul escort • istanbul escort • istanbul escort •istanbul escort
istanbul escort • istanbul escort • istanbul escort • istanbul escort • istanbul escort • istanbul escort
istanbul escort • istanbul escort • istanbul escort • istanbul escort • istanbul escort • istanbul escort