Nukker 1:1 viik Tallinna Kaleviga – FC Flora -FC Flora

Nukker 1:1 viik Tallinna Kaleviga

Flora Kalev 5_0

FC Flora medalilootused said Premium liiga 28. voorus järjekordse tagasilöögi, kui võõrsil piirduti Tallinna Kalevi vastu 1:1 viigiga. Sama vastast oldi reedel võidetud 5:0.

Norbert Hurt saatis algrivistuses platsile sama koosseisu, kes neli päeva tagasi oli vastasest teerulliga üle sõitnud. Ainsa täiendusena oli pingil tagasi mängukeelu ära kandnud Karl-Eerik Luigend.

Esimesel poolajal oli Flora küll ründavam pool, kuid ka vastased ei maganud ning peamiselt üritas Kalev läbi paremal äärel tegutsenud bosnialase Aladin Šišici. Ka serblasest ründaja Stefan Tripkovic oli meie kaitsjate jaoks parajaks pähkliks.

Flora parim väravavõimalus tuli esimese poolaja lõpus, mil Sander van de Streeki pealöök raksatas vastu põiklatti.

52. minutil avas skoori Rauno Sappinen, kellele see oli kahe mänguga juba kolmandaks väravaks. Hea söödu saanud noormees suutis nii nagu reedeseski mängus vastaste kaitsja üle mängida ning saata palli kindlalt väravavõrku.

Paraku oli Kalevil seekord sisu rohkem kui eelmisel korral. 72. minutil lasti Šišicil trahvikasti paremas ääres liialt vabalt toimetada, järgnes madal löök etteposti, mis osutus Stanislav Pedõkile püüdmatuks.

Viimasel veerandtunnil otsis Flora võimalust kolm punkti Kalevi Keskstaadionilt ikkagi minema viia, kuid ülesanne osutus seekord liialt kõvaks pähkliks. Enda viimaste esituste valguses kahvatu mängu teinud Irakli Logua tabas korra küll terava nurga alt väravaposti ning päris lõpuhetkedel saatis Van de Streek kolmandal üleminutil palli küljevõrku.

Kuna samal ajal konkurendid ei vääratanud, on Flora olukord muutumas aina keerulisemaks. Kaks esimest on sisuliselt juba püüdmatus kauguses ning kolmandat kohta kindlustanud Sillamäe Kalevi eest libisemas. Idavirulased edestavad Florat kolme punktiga ning omavad veel ühte kohtumist varuks… Püssi põõsasse visata veel ei saa – laupäeval 21. septembril võõrustame Paide Linnameeskonda.