Loos viis Flora ja Sillamäe kokku juba 1/32 finaalis

Flora Sillamäe

Eesti karikavõitja FC Flora sai reedel teada uue karikahooaja teise ringi vastase ning loosi tulemusena mängitakse juba 64 hulgas võõrsil Sillamäe Kaleviga!

1/32-finaali võimalikud mängupäevad on 2., 3., 4., 9., 10., 11., 16., 17., 18., 23., 24. ja 25. juuli.

FC Flora alistas teatavasti 1/64 finaalis Tallinna FC Reaali 18:0, Sillamäe Kalev oli 11:0 üle Tallinna SK Dniprost.

FC Flora II, kes pääses avaringist edasi mänguta, võõrustab 1/32 finaalis Narva Transi. Üks väga tugev paar sündis veel, sest Tallinna Kalevi ja Rakvere Tarva mängu võitja võõrustab järgmisena Tallinna FC Infoneti.

1/32-finaalide paarid:

1.    Tallinna FC Flora II – Narva JK Trans

2.    Nõmme JK Kalju – Kohtla- Nõmme (RL)*

3.    Jõhvi FC Lokomotiv – FC Shnelli (RL)*

4.    Viimsi MRJK – Kohtla-Järve JK Järve

5.    Paide Linnameeskond – Rummu Dünamo

6.    Saue JK Laagri vs Tartu Harrastajad võitja – IAFA Estonia

7.    Trummi SK vs FC Helios võitja – Tallinna FC Pokkeriprod vs FC Ararat TTÜ võitja

8.    FC Tartu – Viimsi FC Igiliikur

9.    JK Tallinna Kalev vs Rakvere JK Tarvas võitja – Tallinna FC Infonet

10.    Tallinna JK Piraaja – JK Õismäe Torm (RL)*

11.    Tartu SK 10 – JK Kaitseliit Kalev II vs Navi Vutiselts võitja

12.    Tallinna FC Levadia – Lihula JK

13.    Viljandi JK Tulevik – SK Imavere Forss

14.    FC Eston Villa vs Türi JK Ganvix võitja – Tallinna JK Legion

15.    Rakvere Wiswald vs Tallinna FC Infonet II võitja – Ambla Vallameeskond

16.    Raasiku FC Joker 1993 – Rapla JK Atli

17.    Tallinna JK Jalgpallihaigla – JK Väätsa Vald

18.    Saaremaa JK aameraaS – FC Smuuli (RL)*

19.    Kiviõli Irbis vs FC Kose võitja – Põlva JK Lootos

20.    Lasnamäe JK Ajax vs Saku Sporting võitja – Tallinna FC Puuma

21.    Tartu FC Santos – Tartu Tehased (RL)*

22.    Tartu Ülikool Fauna – FC Otepää

23.    JK Sillamäe Kalev – Tallinna FC Flora

24.    Tartu SK 10 II – FC Toompea

25.    Tartu JK Welco Elekter – SK Tääksi

26.    Maardu FC Starbunker vs Pärnu FC Metropol võitja – Tartu JK Tammeka

27.    Tallinna FC Balteco – Pärnu Linnameeskond

28.    HÜJK Emmaste – FCF Tallinna Ülikool

29.    FCF Järva-Jaani – Tartu FC Merkuur

30.    FC Kuressaare – JK Nirvaana (RL)*

31.    FC Nõmme United – FC Haiba

32.    FC Elva – Tartu JK Tammeka II

Viimased videod