FC Flora alistas 2:0 ka FC Lahti! – FC Flora -FC Flora

FC Flora alistas 2:0 ka FC Lahti!

UntitledTäna pidas Tallinna FC Flora Soomes oma viimase hooajaeelse välismaise kohtumise sealse Veikkausliiga möödunud hooaja pronksiklubiga FC Lahti.

21. veebruaril kell 13:00 Mukkula hallis
FC Lahti – Tallinna FC Flora  0:2 (0:2)

Väravad: 12. Irakly Logua, 24. Sakari Tukiainen
Hoiatus: 83. Jan Kokla

FC Flora: 73-Toom, 19-Kams (80. 13-Juha), 22-Baranov, 61-Vihmann (69. 64-Jääger), 16-Jürgenson, 7-Beglarišvili, 11-Sappinen (57. 25-Frolov), 38-Luigend (80. 36-Kokla), 27-Saliste, 8-Logua (57. 20-Gussev), 62-Tukiainen (69. 9-Alliku).
Varus: 1-Karofeld, 13-Juha, 64-Jääger, 20-Gussev, 25-Frolov, 36-Kokla, 9-Alliku.

FC Lahti: Meronen, Hauhia, Joenmäki, Pasanen, Länsitalo (69. Driton Shala), Toivomäki, Gela, Paananen (46. Köse), Shala (46. Sesay), Rafael (46. Ristola), Ääritalo.

Mängu reaalaja ülekanne oli järgmine:

Flora juhib 1:0! 12.minutil lööb Irakly Logua 16-kasti äärelt kindlalt allanurka. Väravasööt Salistelt.

24.minutil realiseerib Tukiainen Jürgensoni tsenderduse vasakult äärelt – 2:0 Florale!

POOLAEG! Flora võidab poolaja 2:0, mängides enesekindlalt nii kaitses kui rünnakul. Vastastel ei õnnestunud meie väravale teha ühtki pealelööki. Vahetult enne lõpuvilet sai seljale viga Tukiainen, anname teise poolaja algul vahetustest teada.

Teisel poolajal tegi Flora 6 vahetust.

Kollane kaart Koklale 83.minutil keskväljal vastase maha võtmise ees. Vastaste karistuslöök 30 meetri kauguselt väravast riivab latti ja lendab üle värava.

SEITSMEST SEITSE! Flora alistab oma seitsmendas hooajaeelses treeningmängus võõrsil FC Lahti 2:0!

Teisel poolajal surus vastane esimesest minutist alates kõrgelt, kuid meie kaitse pidas ja sõidame koju väärt võiduga.

Seejärel kohtusid omavahel klubide duubelkoosseisud, kes leppisid väravateta viiki.

Pühapäeval sai võidu ka FC Flora III, kui alistas FC Ararat TTÜ 3:2