Karika kaitsmine algab mänguga Pärnu vastu

FC Flora võidukas meeskond Aastalõputurniiril 2013

FC Flora alustab traditsioonilise Aastalõputurniiri võidukarika kaitsmist 29. detsembril, kohtudes avamängus Pärnu Linnameeskonnaga. Esimesel päeval mängitakse veel Narva Transi, Tallinna Kalevi ja Tartu Tammekaga.

Teisel turniiripäeval 30. detsembril on Flora vastaseks järjepanu Paide Linnameeskond, FC Infonet, Sillamäe Kalev, FC Levadia ja Nõmme Kalju.

Esmaspäev, 29.detsember
15:00 Narva JK Trans – JK Tallinna Kalev
15:20 Nõmme Kalju FC – Paide Linnameeskond
15:40 Pärnu Linnameeskond – Tallinna FC Flora
16:00 JK Sillamäe Kalev – Tallinna FC Infonet
16:20 Tartu JK Tammeka – Tallinna FC Levadia

16:40 JK Tallinna Kalev – Nõmme Kalju FC
17:00 Tallinna FC Flora – Narva JK Trans
17:20 Tallinna FC Infonet – Pärnu Linnameeskond
17:40 Paide Linnameeskond – Tallinna FC Levadia
18:00 Tartu JK Tammeka – JK Sillamäe Kalev

18:20 Nõmme Kalju FC – Narva JK Trans
18:40 JK Tallinna Kalev – Tallinna FC Flora
19:00 Paide Linnameeskond – Tartu JK Tammeka
19:20 Tallinna FC Levadia – Tallinna FC Infonet
19:40 Pärnu Linnameeskond – JK Sillamäe Kalev

20:00 JK Tallinna Kalev – Paide Linnameeskond
20:20 Tartu JK Tammeka – Tallinna FC Flora
20:40 Tallinna FC Infonet – Nõmme Kalju FC
21:05 Tallinna FC Levadia – Pärnu Linnameeskond
21:25 JK Sillamäe Kalev – Narva JK Trans

21:45 Tallinna FC Infonet – Tartu JK Tammeka
22:05 Pärnu Linnameeskond – Nõmme Kalju FC
22:25 Narva JK Trans – Tallinna FC Levadia

Teisipäev, 30.detsember
15:00 Tallinna FC Flora – Paide Linnameeskond
15:20 JK Sillamäe Kalev – JK Tallinna Kalev

15:40 Narva JK Trans – Pärnu Linnameeskond
16:00 Tallinna FC Flora – Tallinna FC Infonet
16:20 Nõmme Kalju FC – Tartu JK Tammeka
16:40 Tallinna FC Levadia – JK Tallinna Kalev
17:00 Paide Linnameeskond – JK Sillamäe Kalev

17:20 Tartu JK Tammeka – Pärnu Linnameeskond
17:40 JK Tallinna Kalev – Tallinna FC Infonet
18:00 Paide Linnameeskond – Narva JK Trans
18:20 Tallinna FC Levadia – Nõmme Kalju FC
18:40 JK Sillamäe Kalev – Tallinna FC Flora

19:00 Tartu JK Tammeka – JK Tallinna Kalev
19:20 Pärnu Linnameeskond – Paide Linnameeskond
19:40 Tallinna FC Flora – Tallinna FC Levadia
20:00 Tallinna FC Infonet – Narva JK Trans
20:20 Nõmme Kalju FC – JK Sillamäe Kalev

20:40 Pärnu Linnameeskond – JK Tallinna Kalev
21:05 Narva JK Trans – Tartu JK Tammeka
21:25 Paide Linnameeskond – Tallinna FC Infonet
21:45 Tallinna FC Flora – Nõmme Kalju FC
22:05 Tallinna FC Levadia – JK Sillamäe Kalev

Viimased videod