Flora U21 meeskond jäi sõpruskohtumises Tarvale kindlalt alla – FC Flora -FC Flora

Flora U21 meeskond jäi sõpruskohtumises Tarvale kindlalt alla

Randin Rande vs Tarvas

17. veebruaril Sportland Arenal toimunud hooajaeelses sõpruskohtumises võtsid mõõtu Flora U21 meeskond ja eelseisvaks hooajaks Premium Liiga pileti lunastanud Rakvere JK Tarvas.

Rõõmustava uudisena saame teatada, et Flora U21 põhikoosseisus alustas taas Janar Adler, kes on paranenud Aastalõputurniiril saadud vigastusest.

Krõbedates miinuskraadides kulgenud mängu esimene poolaeg algas Rakvere tugeva pressinguga, millele Flora vastas peamiselt kontrarünnakutega äärtelt. Kõrge tempoga alanud ja võitlusliku mängu kallutas lõpuks oma kasuks läänevirulaste esindusmeeskond, minnes Siim Rannamäe ja Stanislav Goldbergi väravatest 2:0 juhtima. 36. minutil vähendas Tõnu Paavo Flora kaotusseisu minimaalseks, kuid vaid paar minutit hiljem vastas Goldberg oma teisega ning poolajapausile mindi juba Rakvere 4:1 eduseisul, kui 41. minutil lõi palli Magnus Karofeldi selja taha Mario Kuokkanen.

Teise poolaja alguses tegi värske kõrgliigameeskond noore ning mitmete uute meestega mehitatud Flora järelkasvumeeskonnaga sotid kiiresti selgeks, kui vaid minutilise vahega skoorisid taas Siim Rannamäe ja Stansilav Goldberg. 6:1 jäigi mängu lõppseisuks.

17. veebruaril kell 17:50 Sportland Arenal
FC Flora U21 1 – 6 Rakvere JK Tarvas

Väravad: 36. Tõnu Paavo – 21., 51. Siim Rannamäe, 33., 38., 52. Stanislav Goldberg

FC Flora U21 koosseis: Magnus Karofeld (70. Ingmar Krister Paplavskis), Janar Adler (40. Kristjan Jürgenson), Nikita Reintal, Renno Soosaar (46. Marten Metsniit), Silver Grauberg, Tõnu Paavo (70. Andrei Sadovoi), Markus Poom (77. Vladislav Kreida), Randin Rande, Pavel Fedorenko (77. Andry-Reilo Kahr), Erik Sorga (62. Kaspar Paur), Samuel Vard (85. Kristjan Kask)

Rakvere JK Tarvas koosseis: Sander Susi, Aleksei Larin, Rauf-Roman Mikailov, Jaanus Kaasik, Mihkel Saar (72. Elar Tovstik), Silven Yao Kuassi (46. Madis Reimal), Joonas Ljaš, Mihkel Gull, Siim Rannamäe, Mario Kuokkanen, Stanislav Goldberg