Flora alistas hallis Kalju – FC Flora -FC Flora

Flora alistas hallis Kalju

vs kalju hallis 29.01

Sisehalliturniiri IV vooru kohtumises läksid Lillekülas vastamisi FC Flora ja Nõmme Kalju FC. Sümpaatselt tempokas ning tehnilises mängus näitasid head vormi nii Flora kui Kalju mängijad, olukorrad vaheldusid ja pall liikus kiirelt ning mäng kandus ühe värava alt teise alla. Esiotsa küll suuremate skoorimisvõimalusteta, kuid seda 19. minutini, mil Rauno Sappinen  suunas karistuslöögist diagonaalsöödu trahvikasti teise nurka, kus Kevin Aloe täpne peanõks palli täpselt väravale sööstva Albert Prosa teele suunas – pall maandus efektselt Kalju väravas ning Flora juhtis 1:0.

Elav ja tempokas mäng jätkus ka teisel poolajal, kuid märkimisväärseid väravavõimalusi ei loonud hoolimata ilusast söödumängust kumki võistkond, puurivahte proovile ei pandud ning 1:0 seisul mäng ka lõppes.

Peatreener Norbert Hurt jäi rahule nii nähtud mängu kui sümpaatse väljakutse pakkunud vastasega: “Hea on näha vastasena meeskondi, kes mängivad läbimõeldud ja hea tempoga mängu. Esimesel poolajal olime terviklikumad, mängijad suhtlesid ja koostöö toimis, mistõttu leidsime häid käike. Teisel poolajal muutus meie mäng liialt omaette üritamiseks, meeskondlikkus kadus – neist nüanssidest rääkisime juba ka mängujärgselt.”

Teist mängu järjest koosseisu kuulunud ja mänguaega saanud Hans Joosep Tammeriku kaasamise kohta kostis peatreener, et soovitakse duubelrivistuses häid esitusi teinud kaitsemängijat lähemalt uurida. “Näha on, et mees mängib isuga, peame tema potentsiaali üle vaatama,” sõnas Hurt.

Flora järgmine kontrollmäng toimub laupäeval 6. veebruaril kell 14:00 EJL Sisehallis Lillekülas.

FC Flora 1 – 0 Nõmme Kalju
Värav: 19., Albert Prosa
Hoiatused: 82., Gussev

Flora kooseis: Toom, Aloe (62., Jürgenson), Vihmann (62., Tammerik), Baranov, Kams (62., Laht), Kokla (46., Šlein), Ainsalu (74., Lepistu), Sappinen (62., Riiberg), Saliste, Prosa (62., Anier), Alliku (62., Tamm). VARUS: Aland, Õunap.