EJL halliturniiri avavad 9. jaanuaril Flora ja Kalju

halliturniir FC Flora

2015. aasta jalgpallihooaega ettevalmistava EJL Jalgpallihalli A-turniiri avamängus kohtuvad reedel 9. jaanuaril algusega kell 19.15 FC Flora ja Nõmme Kalju.

Järgmisel reedel 16. jaanuaril kohtub FC Flora FC Infonetiga, nädal hiljem 23. jaanuaril aga FC Levadiaga. Kaks viimast mängu on laupäevadel – 31. jaanuaril on vastaseks Sillamäe Kalev ja 7. veerbruaril Paide Linnameeskond.

Kuna Jõhvi Lokomotiv loobus B-turniirist, sai tema koha omale Esiliiga võitja FC Flora II, kelle avavastaseks on 10. jaanuaril kell 14.30 Tallinna Kalev. Veel saab Flora duubel mõõtu võtta Pärnu Linnameeskonna, Tartu Tammeka, Narva Transi ja Viljandi Tulevikuga.

A-turniiri ajakava:

I voor
9.01.2015 19:15 Tallinna FC Flora – Nõmme Kalju FC
10.01.2015 13:00 Sillamäe JK Kalev – Tallinna FC Infonet
10.01.2015 20:00 Tallinna FC Levadia – Paide Linnameeskond
II voor
16.01.2015 19:15 Tallinna FC Infonet – Tallinna FC Flora
17.01.2015 13:00 Tallinna FC Levadia – JK Sillamäe Kalev
17.01.2015 20:00 Paide Linnameeskond – Nõmme Kalju FC
III voor
23.01.2015 17:45 Tallinna FC Flora – Tallinna FC Levadia
24.01.2015 10:00 Nõmme Kalju FC – Tallinna FC Infonet
24.01.2015 13:45 JK Sillamäe Kalev – Paide Linnameeskond
IV voor
31.01.2015 10:00 Tallinna FC Levadia – Nõmme Kalju FC
31.01.2015 13:30 JK Sillamäe Kalev – Tallinna FC Flora
31.01.2015 20:30 Paide Linnameeskond – Tallinna FC Infonet
V voor
7.02.2015 10:00 Tallinna FC Infonet – Tallinna FC Levadia
7.02.2015 13:30 Nõmme Kalju FC – JK Sillamäe Kalev
7.02.2015 20:30 Tallinna FC Flora – Paide Linnameeskond

B-turniiri ajakava:

I voor
10.01.2015 14:45 Tallinna FC Flora II – JK Tallinna Kalev
10.01.2015 16:30 Tartu JK Tammeka – JK Tulevik
10.01.2015 18:15 Narva JK Trans – Pärnu Linnameeskond
II voor
17.01.2015 14:45 Viljandi JK Tulevik – JK Tallinna Kalev
17.01.2015 16:30 Pärnu Linnameeskond – Tallinna FC Flora II
17.01.2015 18:15 Tartu JK Tammeka – Narva JK Trans
III voor
23.01.2015 19:30 JK Tallinna Kalev – Pärnu Linnameeskond
24.01.2015 15:30 Narva JK Trans – Viljandi JK Tulevik
24.01.2015 19:15 Tallinna FC Flora II – Tartu JK Tammeka
IV voor
31.01.2015 15:15 Viljandi JK Tulevik – Pärnu Linnameeskond
31.01.2015 17:00 Tartu JK Tammeka – JK Tallinna Kalev
31.01.2015 18:45 Narva JK Trans – Tallinna FC Flora II
V voor
7.02.2015 15:15 Tallinna FC Flora II – Viljandi JK Tulevik
7.02.2015 17:00 JK Tallinna Kalev – Narva JK Trans
7.02.2015 18:45 Pärnu Linnameeskond – Tartu JK Tammeka

 

Viimased videod