Flora Cupil olid võidukad Sparta ja Tabasalu – FC Flora - FC Flora

Klubi- UUDISED

Flora Cupil olid võidukad Sparta ja Tabasalu

Tabasalu JK 2006 Flora Cupil

Laupäeval toimunud 2005 ja 2006 vanuseklasside esinduslikul Flora Cup turniiril saavutasid esikoha Sparta Jalgpalliklubi ning Tabasalu Jalgpalliklubi.

Uues sisehallis toimunud turniir oli väga esinduslik ning mõlemas vanuseklassis osales kahe FC Flora võistkonna kõrval 15 erinevat noortemeeskonda. Kuna igast alagrupist sai poolfinaali vaid võitja, oli ka kõigi mängude kaal väga suur.

Hommikupoolsel 2005 vanuseklassi turniiril olid alagruppides edukad Harju JK, Paikuse Vaprus, Sparta JK ning Kiviõli Irbis. FC Flora Priit Adamsoni poisid jäid A-grupis Harjule ülinapilt alla – omavahel tehti 2:2 viik, Flora võitis Kuusalu Kalevit 6:0 ja Nõmme Kaljut 4:0. Ka Harju poisid said kahe mängu peale väravate vaheks +10, aga lõid seejuures ühe värava rohkem ja tagasid omale koha esinelikus.

FC Flora Karl Palatu grupi poisid olid B-alagrupis samuti teised, seejuures kaotati grupi võitnud Paikuse Vaprusele tulises heitluses 5:6, kus 0:4 kaotusseisust viigistati 4:4, kuid lõpuks said Pärnumaalased ikkagi võidu. FC Infoneti võitsime 3:1, Jõhvi Lokomotivile kaotasime 0:1.

Kohamängudes jäid Flora võistkonnad esmalt alla Martin Reimi JK ja Tallinna Kalevi poistele, omavahelise heitluse võitsid Adamsoni poisid 4:1 ja seega 16 võistkonna hulgas vastavalt seitsmes ja kaheksas koht.

Kindla esikoha sai Sparta JK, kes võitis poolfinaalis Paikuse Vaprust 8:3 ja finaalis Harju JK 4:0. Kolmanda koha mängus sai Vaprus 7:4 võidu Kiviõli Irbise üle.

Flora Cup 2005 tulemused

Flora Cup 2005 lõppjärjestus:
1. Sparta JK
2. Harju JK
3. Paikuse Vaprus
4. Kiviõli Irbis
5. Martin Reimi JK
6. Tallinna Kalev
7. FC Flora Adamson
8. FC Flora Palatu
9. Nõmme United
10. FC Levadia
11. Nõmme Kalju
12. Jõhvi Lokomotiv
13. Tartu FC Santos
14. FC Infonet
15. Tallinna Augur
16. Kuusalu Kalev

Turniiri parimaks mängijaks tunnistati Ramon Smirnov (Sparta JK) ja parimaks väravavahiks Egert Õunapuu (Sparta JK).

Aasta nooremate poiste seas oli esikohaheitlus pingelisem ning turniirivõidu sai lõpuks Tabasalu JK võistkond, kes finaalis oli 3:2 parem Martin Reimi Jalgpallikoolist. FC Štrommi poisid võitsid pronksimängus 2:0 Nõmme Unitedit.

Karl Palatu FCF2005

FC Flora võistkondades olid Karl Palatu poisid kuuendad ja Egon Tintse grupi poisid 11. Seejuures domineerisid Palatu grupi poisid A-alagrupis mängu Martin Reimi JK vastu pärast kohe esimestel sekunditel kaotusseisu jäämist täielikult, kuid paarikümnest heast väravavõimalusest leidis tee võrku vaid kaks palli. 2:1 eduseisus lasti omale lüüa kaugelt värav ja nii jäi mäng viiki. Seega selgus grupi võitja taas üldise väravate vahe põhjal ja kuna MRJK sai FC Kuressaare ja FC Puumast jagu paari värava jagu suuremalt, oli tee poolfinaali nende jaoks lahti.

FCF 2006 Tintse poisid Flora Cupil

Tintse grupi poisid võitsid alagrupis Tallinna Augurit ning esitasid südi vastupanu nii Nõmme Unitedile kui Tallinna Kalevile. Kohamängudes said Palatu poisid jagu FC Tiigritest ning kaotasid penaltiseerias FC Infonetile. Tintse poisid jäid alla Harju JK-le ning võitsid FC Kuressaaret.

Flora Cup 2006 lõppjärjestus:
1. Tabasalu JK
2. Martin Reimi JK
3. FC Štrommi
4. Nõmme United
5. FC Infonet
6. FC Flora Palatu
7. FC Tiigrid
8. Tallinna Kalev
9. Harju JK
10. Paikuse Vaprus
11. FC Flora Tintse
12. FC Kuressaare
13. Tallinna Augur
14. Tallinna FC Puuma
15. FC Levadia
16. Nõmme Kalju

Turniiri parimaks mängijaks valiti Dmitri Jepihhin (Tabasalu JK) ja parimaks väravavahiks Sigmund Villumson (Martin Reimi JK).

Flora Cup 2006 tulemused

Täname tublisid toetajad:

nike tele2 logo Skypark_logo_CMYK

Reval_Cafe_uus_logo jahhcatering

Brandex-logo_test agriland_logo

beebimaailm
tahtreklaam