KINDEL: Flora Spring Cup toimub planeeritud ajal – FC Flora - FC Flora

Flora Spring Cup- UUDISED

KINDEL: Flora Spring Cup toimub planeeritud ajal

Flora Spring Cup on Flora poolt korraldatav populaarne kevadine noorteturniiride sari, mis sellel aastal on Covid-19 leviku tõttu nihutatud suve algusesse. Turniir toimub igal aastal ja on kahe tugevusastmega. Eelmisel aastal võttis U8-U14 turniiridest osa 96 võistkonda.

Eesti Vabariigi Valitsuse otsus leevendada piiranguid ning suurendada väliürituste osalejate piirmäära 1000 inimese peale, võimaldab Flora Spring Cup toimuda planeeritud ajal, 14. – 18. juunil Lilleküla jalgpallikompleksis planeeritud mahus. 14-l erineval turniiril võtavad omavahel mõõtu kokku 124 noorte võistkonda. Pealtvaatajad on turniirile oodatud. Suurem osa mänge toimub Lilleküla muruväljakutel ja osad mängud ka kunstmurukattega Sportland Arenal.

Flora Spring Cupi aitavad teoks teha Mesikäpp, Olimp, Daim, Unilever, Tere ja Tallinna Linn.

Rohkem infot https://fcflora.ee/spring-cup-a-tase-voistkonnad-ja-ajakavad/ ja https://fcflora.ee/spring-cup-b-tase-voistkonnad-ja-ajakavad/

Toomas Hurt: “Hea noortetreener, kui soovid pakkuda oma noormängijatele võimalust nautida jalgpalli üliheades tingimustes, siis ära pikalt mõtle.”

Kohtumiseni Lillekülas!

Foto: Anna Andreas