Laupäevane maiuspala FC Flora vs. Kalju FC – FC Flora - FC Flora

Klubi- UUDISED

Laupäevane maiuspala FC Flora vs. Kalju FC

03_flo_vs_kalju_11aprill_webPremium liigas lähevad laupäeval kell 16:30 A. Le Coq Arenal vastamisi Tallinna FC Flora ja Nõmme Kalju FC. Mõlemad meeskonnad on seni esinenud täiseduga.

Piletiinfo: Tavapilet 4 eurot, sooduspilet (õpilased, üliõpilased) 2 eurot, kuni 12-aastastele lastele ja pensionäridele sissepääs tasuta!

Tallinna FC Flora peatreener Norbert Hurt: “Sellised mängud kütavad heas mõttes kirgi. On ju mida vaadata – kaks tugevat meeskonda, kes teineteist väärivad. Jalgpallihuvilisel on põhjust tulla vaatama! Ma näen täna, et Kalju tahab rohkem olla palliga ja taktikaliselt on meeskonnaga korralikult tööd tehtud.”

FC Flora kaitsetugi Enar Jääger: “Nii meie kui Kalju oleme hästi alustanud. Eks väga palju on kaalul ja tuleb tasavägine ning võrdne mäng. Eks esimene mäng murul natuke raske ole ja jalgadel vajab harjumist, samas tingimused on mõlemale meeskonnale ühesugused. Kutsun palju pealtvaatajaid, loodame põnevat mängu!”

Kalju FC peatreener Sergei Terehhov: “Kaks võrdset meeskonda, kuid Flora mängib koduväljakul, mis võib-olla annab neile kerge eelise. Üldiselt favoriite sellises mängus pole. Me kaotasime Voskoboinikovi, võimalik, et veel paar mängijat ei tee kaasa, kuid meil on tugev koosseis ning eesmärgiks on võit.”

Kalju raudmees Ken Kallaste:  “Hea ja tugev mäng tuleb. Hetkel on mõtted, emotsioonid head. Mõlemal on hea algus olnud nüüd ei tohi kumbki punkte kaotanud. Flora mängib sel aastal võrreldes mullusega paremini, palli hoitakse endiselt hästi, kuid nüüd ollakse teravamad ka lõputsoonis. Eesmärk on taga null hoida ning ees ära lüüa. Tulge toetama, proovime korrata eelmise hooaja saavutust ning võidu ära tuua A. Le Coqilt!”

FCF25 JA KIA RIO LOOSIMÄNG! FC Flora 25. juubelihooaja raames loosime hooaja lõpus välja sõiduauto KIA Rio ja seda päriseks!!! Iga Flora esindusmeeskonna kodumängu vaheajal selgub üks finalist. http://fcflora.ee/kia-rio-reeglid/
http://fcflora.ee/kia-autost-sai-fc-flora-ametlik-autopartner

MÄNGUPÄEV JA VAHEAEG:
– Selgub esimene KIA Rio vaheloosi võitja!
– Vaheajamängu auhinnad paneb välja SELVER!
– Mängu eel ja vaheajal esineb FC Flora Dance Team
– Loosi läheb koguni kolm rariteetset mängusärk!

FLORA-KALJU mängul LASTELE ÕPITOAD!
Örrekese õpitubades FC Flora Family Lounge’is valmistatakse šokolaadi ja martsipani ning kahe õpitoa vahelist perioodi sisustavad Kohvik Kohaliku kokad, kes meisterdavad lastele ja koos lastega vahvleid vahukoorega!!!

Kahe õpitoa hinnaks on 5 eurot, ühe õpitoa korral 3 eurot. Palume õpitubadesse lapsed kindlasti registreerida: fcflora@fcflora.ee