Kampaania “Ole Flora kodumängul kohal ja võida KIA Rio!” reeglid

1. Kampaania “Ole Flora kodumängul kohal ja võida KIA Rio!” on 11. aprillist kuni 2. oktoobrini 2015 toimuv FC Flora esindusmeeskonna kodumängude piletiostjatele suunatud loosikampaania (edaspidi Kampaania), mida korraldab MTÜ Jalgpalliklubi FCF (Asula 4c, 11312 Tallinn) (edaspidi FC Flora).

2. Kampaania auhinnaks on uus sõiduauto KIA Rio.

3. Kampaania auhind loositakse välja 2. oktoobril, Premium liiga mängu FC Flora – Pärnu Linnameeskond vaheajal A. Le Coq Arenal. Võitja saab auhinna kätte FC Flora kontorist, A. Le Coq Arenalt (Asula 4c, Tallinn) kahe nädala jooksul peale auhinna võitmist.

4. Kampaanias ei tohi osaleda FC Flora ja KIA Auto AS lepingulised töötajad, juhatuse liikmed, FC Flora täiskasvanute võistkondade mängijad, kampaania ettevalmistamises ja läbiviimises osalenud ettevõtete töötajad ning kõikide eelnimetatute pereliikmed.

5. Kampaania auhinna võitmiseks tuleb FC Flora kodumängu külastaval pealtvaatajal ära täita külastataval mängul piletikassast pileti ostmisel saadav Kampaania kupong ning sisestada see piletikassas olevasse Kampaania loosikasti, kuid mitte hiljem kui 30 minutit peale mängu avavilet. Loosimises osalevad kupongid, millel on täidetud kõik väljad.

6. Kampaania kupongi täitnud isikute vahel loositakse iga FC Flora esindusmeeskonna kodumängu vaheajal toimuvas vaheloosimises üks finaali pääseja. Vaheaja loosimine toimub A. Le Coq Arena staadionil, kuhu kogutakse kokku kõik vaheloosimises osalevad kupongid ning mängu kolmeliikmeline komisjon valib loosikastist ühe kupongi ning kuulutatakse avalikult välja vaheloosimise võitja.

7. Kõik vaheloosimise võitjad peavad Kampaania auhinna loosimise eel esitama isikut tõendava dokumendi. Kampaania auhinna loosimises võivad osaleda kõik vaheloosimise võitjad isiklikult või nende esindajad kirjaliku volituse alusel.

8. Kampaania kupongi saavad kõik FC Flora esindusmeeskonna mängu pileti (vastavalt hinnakirjale 2 või 4 eurone pilet) soetanud isikud ja FC Flora toetajakaardi (ehk hooajapileti) omanikud.

9. Hooaja jooksul ühe isiku poolt täidetud loosikupongide arv pole piiratud, kuid Kampaania mängu vahevõitja ja finaali pääseja järgmistel vaheloosimistel enam osaleda ei saa.

10. Kupongidel tuleb esitada korrektne osalejat puudutav info, mis võimaldab võitja isiku hilisema tuvastamise.

11. Kupongi loosikasti sisestamisega kinnitab Kampaanias osaleja enda kohta esitatud andmete õigsust, omab vastavust Kampaania kohta kehtestatud reeglitele, oma soovi osaleda Kampaanias ja nõustumist Kampaania kohta kehtestatud kõikide tingimustega.

12. Igal 11. aprillist kuni 2. oktoobrini 2015 toimuval FC Flora esindusmeeskonna kodumängul loositakse vaheajal välja üks kupong, mille täitnud isik (finalist) pääseb 2. oktoobril toimuvale Kampaania auhinna loosimisele.

13. Lõppvooru pääsenud finalist või teda kirjalikult volitatud isik, peab viibima hooaja viimasel esindusmeeskonna mängul 2. oktoobril A.Le Coq Arenal toimuval finaalloosimisel. Kui finalisti või teda volitatud isikut koha peal ei viibi, siis ta auhinna loosimisel ei osale.

14. Kampaania auhinda ei asendata võitja nõudmisel teist liiki auhinnaga ja auhinna maksumust ei hüvitata võitjale rahas.

15. Kampaania auhinna võitmist ja vastuvõtmist loetakse ühtlasi ka võitjapoolse loa andmisena korraldajale kasutada võitja nime meedias, reklaamides, PR-kampaaniates jms üritustel ilma võitjale selle eest täiendavat tasu maksmata ja vastavat kokkulepet sõlmimata.

16. Kampaania auhinna võitja tasub sõiduauto Kia Rio registreerimistasu ARK-is.

17. Kampaanias osaleja poolt Kampaania tingimuste eiramise või FC Florale enda kohta valede või ebatäpsete andmete esitamise korral, samuti muude ebaõnnestumiste korral, mis ei ole tingitud FC Flora süüst, ei vastuta FC Flora Kampaanias osaleja auhinna loosimisest või auhinna kätteandmisest kõrvalejäämise eest.

18. Korraldajal on õigus eemaldada Kampaaniast kõik osalejad, kes korraldaja arvates ei vasta nendele reeglitele, kaasa arvatud juhud, kui korraldaja põhjendatult kahtlustab, et osaleja kasutab valeandmeid.

19. Juhul, kui FC Flora saab teadlikuks mistahes pettusest, kelmusest või muust sarnasest tegevusest Kampaania kestel või sellega seoses, mis omakorda puudutab mistahes moel auhinnanõuet, siis sellist nõuet ei rahuldata. Juhul, kui pettus, kelmus või muu tegevus avastatakse alles pärast auhinna üleandmist, siis kohustub osavõtja võidetud auhinna (või vastava hüvitise) FC Florale koheselt pärast nimetatu ilmsikstulekut hüvitama.

20. Kõik tarbijamängus tekkinud küsimused, vaidlused ja pretensioonid lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale seadusandlusele.

21. Sõiduauto Kia RIO 2015 LX plus maksumus on 11790 euri (seisuga 16.04.2015).

22. Mängureeglid on kinnitatud juhatuse otsusega 11.04.2015.

Noored

Võida oma treeninggrupiga esindusmeeskonna mängude külastamise võistlus ja treeneri ning perega staadionile UEFA Super CUP kohtumist vaatama!
 

Loe lisaks