EELVAADE:  Flora ja Paide ristavad piigid A. Le Coq Arenal uuesti Emadepäeval – FC Flora -FC Flora

Esindus-UUDISED

EELVAADE:  Flora ja Paide ristavad piigid A. Le Coq Arenal uuesti Emadepäeval

Esimene mäng A. Le Coq Arenal on peetud ja kodumeeskond lahkus sealt pigem kurvade emotsioonidega, kui penaltiseeria järel langeti konkurentsist. Nüüd aga kohtuvad meeskonnad uuesti Premium liiga raames.

Klubijalgpalli esimene mäng A. Le Coq Arenal ei läinud võõrustajatel just kuigi hästi, kui pidid vastu võtma penaltiseerias 4-5 kaotuse. Paar päeva hiljem, Emadepäeval, on ideaalne võimalus võtta meeskonnal revanš ja alistada Paide Premium liigas ja kirjutada tabelisse kolm punkti. Emadepäeva raames saadavad mängijaid väljakule just nende emad.

Esimest kodumängu A. Le Coq Arenal külastas 487 pealtvaatajat, kes said nautida 120 minutit vahvat jalgpalli ning pingelist 12 löögilist penaltiseeriat. Homme on nädalavahetuse viimane päev ning õhtune kellaaeg ja Flora usub, et seekord on staadionile rohkem külalisi oodata – tule Sina ka! Piletid kohtumisele leiad SIIT.

Eelmises eelvaates Paide vastu tõime statistilised numbrid välja ja nüüd ei hakka neid uuesti kordama, sest need jäid praktiliselt samaks – Paide poel Florat mänguliselt viimases 20 mängus alistanud ning väravatelöömise arv on enidselt sama, sest kohtumine läks penaltiseeriale 0-0 seisult. 

Kuigi mäng lõppes 0-0, oli võimalusi mõlemal meeskonnal omajagu ning mõlemad väravavahid pidid sekkuma, et puur puhtana hoida. Detailsemalt on võimalus lugeda meie mängu järelvaadet SIIT.

FC Flora peatreener Jürgen Henn: “Neljapäeval ei õnnestunud meil oma mänguplaani nii hästi realiseerida, kui oleksime soovinud. Kuigi kaitses olime tugevad, siis väravaid lüüa ei suutnud ja soovime seda viga pühapäeval parandada”.

FC Flora väravavaht Ingmar Krister Paplavskis: “Anname endast kõik, et Paide sel korral seljatada ning oma emasid tähtsa päeva puhul kolme punktiga rõõmustada!”

Homme avatakse A. Le Coq Arena väravad kell 16:15. Piletid mängule saad soetada SIIT. Kui staadionile ei jõua, siis homset mängu kannab üle ERR ETV2 kanalil või sport.err.ee leheküljel.

FC Flora tegemistega saad end kursis hoida Facebooki, Instagrami ja Twitteri vahendusel.

Rauno Alliku ja Ragnar Klavan palli pärast võitlemas. Foto: Kenn Rull