Võõrsilfännid on taas lubatud – FC Flora - FC Flora

Klubi- UUDISED

Võõrsilfännid on taas lubatud

UEFA täitevkomitee võttis vastu viienda versiooni “UEFA Return to Play” protokolli, mille alusel on võõrsilfännid taas lubatud staadionitele.

“UEFA Return to Play” tutvustati avalikkusele mullu augustis, et UEFA egiidi all mängitud kohtumised toimuksid võimalikult riskivabalt ning kõik koroonaviirust puudutavad nõuded oleksid järgitud. Uue protokolli kohaselt on alates järgmisest nädalast võõrsilfännid taas lubatud, kuid nad peavad järgima sihtkoha riigi tervisenõudeid. Külla sõitnud poolehoidjatega tohib täita viis protsenti kogu staadioni mahutavusest.

FC Flora kodumängudele pääseb koos mängijate, treeneritiimide, korraldajate, meedia ja pealtvaatajatega kuni 12 000 inimest. See tähendab, et vastas klubi fänne võib olla meie Konverentsiliiga kodumängudel 600.

FC Flora kogukonnajuht Katrin Lagerest: “See on väga hea uudis. Oma fännide toetus staadionil annab mängule täiesti teise näo. Seda emotsiooni ja atmosfääri on raske panna sõnadesse, seda lihtsalt peab ise kogema. Välismaale pole ju ammu saanud ja mis võiks olla parem põhjus reisimiseks, kui jalgpall. Lisaks meeskonnale antavast toest, annab ühine reisimine ja omadele kaasa elamine välismaal täiesti teistsuguse emotsiooni ka fännidele. Soovitan seda kindlasti vähemalt korra proovida.”

Tuletame oma toetajatele meelde, et enne reisile minekut tasub üle vaadata sihtkoha riiki sisenemise ja seal viibimise reeglid. Võõrsilmängude piletite kohta anname info esimesel võimalusel.

Kohtumiseni A. Le Coq Arenal juba 16. septembril kell 19.45. Piletid müügil: https://fcflora.ee/piletid/

Esindusmeeskonna peatreener Jürgen Henn ja Flora fännid. Foro: Janeks Eslon