Flora võitis viimases treeningmängus Frej 3:1 – FC Flora -FC Flora

Flora võitis viimases treeningmängus Frej 3:1

_GA_0242

FC Flora esindusmeeskond tõmbas täna joone alla hooaja ettevalmistuseks peetavatele treeningmängudele. Kõigist senipeetud kohtumistest – neid oli olnud seitse – oli Flora väljunud võitjana. Nii läks ka täna! Seega kaheksa võitu kaheksast, aga nüüd hakkab lugemine uuesti nullist pihta ja vanad võidud ei loe midagi.

FC Flora: 73-Toom (46. 33-Aland), 19-Kams, 22-Baranov (46. 64-Jääger), 61-Vihmann (80. 5-Õunap), 16-Jürgenson (65. 4-Aloe), 7-Beglarišvili (57. 11-Sappinen), 25-Frolov, 23-Šlein (80. 36-Kokla), 27-Saliste (57. 20-Gussev), 8-Logua, 9-Alliku (65. 62-Tukiainen).
Varus: 33-Aland, 11-Sappinen, 64-Jääger, 20-Gussev, 4-Aloe, 5-Õunap, 36-Kokla, 62-Tukiainen.

EJL-i avaldatud mängu ametlik protokoll

Järgnevalt mängu olulised momendid:

25. minutil teeniti penalti, sest vastane kasutas karistusalas palli ja käe kombinatsiooni ning Markus Jürgenson erinevalt Messist ei eksinud.

77.minutil torkab Tukiainen vastaste võrku Sappineni pealelöögist väravavahist tagasipõrkunud palli. Flora juhib 2:0.

Vastased löövad 86. minutil ühe tagasi. Adnan Cirak saadab kastijoonelt löögi ettenurka. Mänguseis hetkeks 2:1 Florale, aga enne lõppu suurendas Flora selle uuesti turvaliseks, kui 89.minutil purjetab Gussev palliga risti üle karistusala ning lööb seejärel madala palli kindlalt tahanurka! Flora eduseis 3:1.