Viies Sektor esindas meid fänniturniiril igati väärikalt – FC Flora -FC Flora

Klubi-UUDISED

Viies Sektor esindas meid fänniturniiril igati väärikalt

FC Flora fänniturniiril 1

FC Flora fännklubi Viies Sektor viigistas Aastalõputurniiril Tuleviku fännide ja Jalgpallihaiglaga ning langes veerandfinaalis kaotusega Rakvere Pullidele.

Alagrupis läksid meie fännid esmalt vastamisi Viljandi Tuleviku fännidega ja selles mängus jäi skoor avamata. Seejärel mängiti koondisefännide Jalgpallihaiglaga 1:1 viiki. Alagrupi võitis Jalgpallihaigla sest Tuleviku fänne võideti 2:0. Edasi pääses ka Viies Sektor.

FC Flora fänniturniiril

Keerulise turniirisüsteemi juures jätkati 6 veerandfinaaliga, kus Flora fännide teekonna lõpetas 0:3 allajäämine Rakvere Tarva fännidele (Rakvere Pullid).

Turniiri võitsid Pärnu Vaprad Karud, kes finaalmängudes olid paremad Paide fännidest ja kohtunikerühmitusest KüKK.

FC Flora fänniturniiril 2

Viienda Sektori koosseis: Marek “Markofkin” Tiits (1980), Pärtel “Raam” Pilt (1991), Jaanus “Nuutu” Nuutre (1989) , Brandon “Esimees” Paimal (1994) , Raul “Bioloog” Kurrista (1988), Lauri “Opel” Lu (1882), Lauri “Asi” Asu (1978), Aivar “Ugla” Ukleika (1977) , Kevin “Jokker” Rannu (2004), Gert “Tank” Nõgu (1990), Almar “Satelliit” Kielas (1984), Joonas “Arhiiv” Kuusemäe (1997), Kert “Belfast” Rannu (1980), Kevin “Jokker” Rannu (2004), Sander “Käkiloopija” Villo (reede öösel).