Kapten Kams kutsub: TULE VABATAHTLIKUKS! – FC Flora - FC Flora

Klubi- UUDISED

Kapten Kams kutsub: TULE VABATAHTLIKUKS!

FC Flora esindusmeeskonna kapten Gert Kams

FC Flora tegemiste juures on alati olnud kaasatud vabatahtlikud. Need on inimesed, kel Flora sĂĽdames ning kel pole kahju panustada oma aega ja energiat sellesse, et aidata ĂĽheskoos ehitada Florast ĂĽha paremat klubi – tõelist pereklubi.

Vabatahtlikud on tegevad kõigis klubi sfäärides: nad aitavad korraldada mängupäevi, on tegevad noorteturniiride ning laagrite korraldustoimkondades, aitavad noortegruppide treenereid, mĂĽĂĽvad pileteid, fännikaupa ja mängukavasid – ja nõnda edasi. IgaĂĽks leiab Floras enesele jõukohase ĂĽlesande, kus saab anda täpselt sellise panuse, nagu suudab ja tahab – kõik on teretulnud!

TĂ„IDA ANKEET SIIN!

Eeloleval hooajal, mil oleme pööranud oma pilgu Flora kogukonnale kõigis selle tahkudes, saab vabatahtlike roll klubis olema veelgi suurem. Kahe hooaja vahel läbiviidud küsitlus kogukonnas tõi esile, et paljud, väga paljud meie hulgast sooviksid anda endast klubi hüvanguks märksa enam, kui klubi on seni söandanud küsidagi. Klubi ja selle käekäik läheb korda paljudele, olgu nad mängijad, trennilapsed või nende vanemad ja sõbrad; fännid või lihtsalt poolehoidjad.

Seetõttu kutsume sind ĂĽles: täida ankeet ning anna endast meile teada! Ei ole oluline, kui suureks või väikeseks pead oma panust ja võimekust – me hindame ning väärtustame iga inimest meie klubiperes! Pane end kirja, kui soovid aidata meie noortetreeneritel korraldada turniire; kui soovid panustada suvelaagrite korraldamises või tahad hoopis esindusmeeskonna mängupäevade veatule toimimisele kaasa aidata.

Sa saad meie klubipere täieõiguslikuks liikmeks, sinu lähemateks kaaslasteks on kogu Flora kontoripersonal ning teised vabatahtlikud. Sinu töö eest on ĂĽhtviisi tänulikud nii kõige pisemad Flora trennilapsed kui meie klubipĂĽramiidi tipp – esindusmeeskonna mängijad. Sulle avanevad klubi need uksed, mis tavaliselt suletuks jäävad ning sa pääsed oma panust andma kogu klubi sĂĽdamesse, masinavärgi keskmesse, tänase Eesti jalgpalli tippude kõrvale.

Flora vabatahtlike vägesid juhatab Monica Rand, kes on Floras vabatahtlikuna juba pikki aastaid tegutsenud. Kui sul on kĂĽsimusi, siis võid talle alati kirjutada aadressil monica.rand@mail.ee – Monica vastab kõigile kĂĽsimustele, mis sul tekkida võivad. Liitu meie teekonnaga!

TĂ„IDA ANKEET SIIN!