Uue Maailma Tänavafestival möödus Flora osalusel – FC Flora - FC Flora

Klubi- UUDISED

Uue Maailma Tänavafestival möödus Flora osalusel

Uue Maailma Tänavafestival 2016

FC Flora pakkis telgid ja lauad, pallid ja vutiväravad ning kolis päevaks tänavale! Uue Maailma Tänavafestival 2016 kandis ka pisikest rohevalget pitserit. 

Sel aastal rekordilist külastajatehulka võõrustanud Uue Maailma Tänavafestival sai tänavu juurde ka pisut vutimekki, kui kodukandiklubi FC Flora oma värvid ja vabatahtlikud tänavaile tõi. Peetud sai festivaliajaloo esimene tänavajalkaturniir, mis toimus otse Koidu tänaval asfaldil. Viie osaleja seast parima selgitamiseks kulus kaks tundi ning ühtviisi võtsid mõõtu väiksemad ja suuremad. Rõõm on tõdeda, et vaid üks mäng kogu turniiril möödus nii, et platsil olnud meeskondadest üks väravata jäi – kõigis teistes kohtumistes said jala valgeks mõlemad mängukeerises olnud satsid! Turniiri kordamineku eest suur tänu meie sõpradele Sportlandile ja Nike’le!

Huvitavat tegemist jagus aga veelgi. Flora telgis sai kogu päeva vältel tasuta nosida Pagaripoiste poolt pakutud pirukaid; jagati ohtrasti Haribo kommi ning Flora naiskond oli väljas kogu päeva, pakkudes kõige pisematele mõnusat mängurõõmu. Aitäh, tüdrukud! Flora ristsõna lahendamine oli väga populaarne – vaid mõneminutilise peamurdmise tulemusena oli võimalik võita Flora fännikaupa ja vabapääsmeid Flora mängudele.

Päeva jooksul jagati laiali mitusada Flora kleepsu, samuti sadu flaiereid ja kümned õnnelikud festivalilised said koju minna uhiuue Flora fännisalliga, mida tänavail ringiliikunud vabatahtlikud inimestele kinkisid.

Emotsioon kordaläinud päevast on võimas! Klubi tänab kõiki, kelle kaasabil see mõnus koosolemine toimuma sai. Aitäh, Uus Maailm! Kohtume taas!