Üllatajad kohtuvad omavahel! – FC Flora - FC Flora

Klubi- UUDISED

Üllatajad kohtuvad omavahel!

Täna õhtul võõrustame Premium Liiga I ringi viimases kodumängus Sportland Arenal JK Narva Transi. Viimased pingutused kunstmurul, et kaua oodatud kolimine naturaalsele kattele heade tulemuste valguses teha. Vastane on hooaja alguses üldsust pigem positiivselt üllatanud ning peame korralikult keskenduma, et vajalik tulemus kätte saada. Mäng algab 20:00 ja on jälgitav ka ERR spordiportaali vahendusel.

Legendaarne Trans oli ettevalmistusperioodil üks suur küsimärk, kuid taas on suudetud tugev löögirusikas formuleerida. Hetkel hoitakse liigas hea mänguga neljandat positsiooni ning ollakse võidusoonel. Viimases kohtumises võideti võõrsil Vaprust, kuid enne seda saadi väga uhke skalp, kui VI voorus Narvas külla tulnud Kalju magama pandi. Meeskond on näidanud korralikku ründemängu ja hoidnud kaitses liinid kompakstelt.

Adiam Kuziaev: “Meid ootab väga tõsine takistus. Katsume seda ületada nii hästi kui oskame. Muidugi lähme platsile ainult ühe sooviga – võita, vaatamata sellele, kes palli võrku lööb või kelle vastu mängime. Kõige olulisem on see, et meil kõikidel on üks ja sama soov. Poliakovi vigastusest täna ei oska midagi öelda. Mängueelne treening näitab, kas saame Denisiga arvestada või mitte.”

Irie: “Teame, et Flora on hästi komplekteeritud meeskond, aga ikkagi lähme võitlema lõpuni. Meeskond töötab tavalises režiimis, nagu ikka valmistame mänguks väga tõsiselt. Tulemust ma ette ennustada ei soovi, keegi ei tea, mis võib juhtuda, kuid kindel olen, et tuleb huvitav mäng…”

 

Mõne võrra võibki mängu pidada üllatajate kohtumiseks. Pärast Superkarika nahutamist oli palju neid, kes kahtlesid meie võimalustes. Meeskond näitas aga sisu ja tehti ühest aia taha läinud kohtumisest õiged järeldused. Igipõliste rivaalide vastu alustati liigat kahe viigiga, mille järel enam tagasi pole vaadatud. Järgnenud on võimas seeria: viiest mängust viis võitu ja väravate vahe sellel perioodil suurepärased 12:0! Mait Toom hoidis viimases kohtumises need numbrid ilusad penaltitõrjega. Hoog on hea, kuid ohumärke on olnud ja kindlasti ei saa me endale Transi vastu nõrkushetke lubada.

Arno Pijpers: „Narva on seda hooaega väga hästi alustanud. Neil on hea tasakaal kogenute ja nooremate mängijate vahel. Käisin laupäeval Pärnus mängu vaatamas ja nägin, kuidas nad tulid hästi toime raskete ilmastiku tingimustega.“

Maksim Gussev: „JK Narva Trans on näidanud hooaja alguses head mängu ja on alati mänginud hea isuga. Kindlasti on tulemas raske ja huvitav mäng.“

 

Kelle võiduseeria katkeb? Kas suudame ka Narva nullil hoida? Tule ela kaasa ja vaata oma silmaga! Poolajal staadionil põnevad loosimised ja mängud! 20:00 Sportland Arenal kohtume.