ÜLEVAADE: millal ja millised Flora võistkonnad aastalõputurniiril mängivad – FC Flora - FC Flora

Klubi- UUDISED

ÜLEVAADE: millal ja millised Flora võistkonnad aastalõputurniiril mängivad

Traditsiooniliselt lõpetatakse jalgpalliaasta aastalõputurniiriga, kus võistlustules ka rohkelt rohevalgeid. Alljärgnevalt saate tutvuda, millistele võistkondadele mis päeval on võimalik kaasa elada.

Sel aastal Tallinnasse Kalevi Spordihalli tagasi kolinud aastalõputurniir sai alguse laupäeval, 16. detsembril, kui võistlustules olid fännid. Florat oli esindamas meie Viies Sektor, kes küll seekord alagruppi pidama jäi, kuid rahvale kõvasti emotsioone pakkus.

Esmaspäeval, 18. detsembril tehti algust noorteturniiridega, mil parimad selgitati kõige nooremas ehk U12 vanuserühmas. Seal oli Floral väljas lausa kaks võistkonda – Valged ja Rohelised. Poisid näitasid südikat mängu ning oma alagruppides saavutati vastavalt teine ja kolmas koht.

Teisipäeval, 19. detsembril jõudis mängujärg tüdrukute kätte. Otsa tegid lahti U13 tüdrukud, kus FC Flora neiud kahe võidu ja ühe kaotusega napilt oma algrupis teiseks jäid. Kolmanda koha mängus tuli aga seekord minimaalse vahega alla vanduda Pärnu JK tüdrukutele. Kohe peale neid oli kord U15 tüdrukute käes, kus Flora neidude jaoks turniir identse stsenaariumi järgi kulges – alagrupis napp teine koht ning pronksimängus veelgi napim allajäämine alles penaltiseerias Tallinna FC Levadia eakaaslastele. Tasuks mõlemas vanuseklassis tubli neljas koht!

Kolmapäeval, 20. detsembril olid Kalevi Spordihallis võistlustules U13 vanuseklassi poisid, kus meid esindasid 2005-2006 sündinud poisid. Alagrupis mindi vastamisi JK Tallinna Kalevi, Harju JK Mustade ja Viimsi MRJK I võistkonnaga, tasuks võit, viik ja kaotus ning alagrupis tugev teine koht.

Reede hommikul asusid esimesena palliplatsile U14 vanuseklassi poisid, kus Flora eest väljas lausa kolm võistkonda. Kui Flora I ja III võistkond mängisid koos C-alagrupis ning edasi ei pääsenud, siis II võistkond liikus oma alagrupi võitjana poolfinaali.

Traditsiooniline aastalõputurniir minijalgpallis toimub 16.-30. detsembrini Tallinnas Kalevi spordihallis. Pileteid üritusele saab osta Piletilevist ja kohapeal. Turniiripass, mis tagab sissepääsu kõikidel päeval, maksab eelmüügist ostes 12 eurot, kohapealt (sularahas) soetades on hinnaks 15 eurot. Päevapilet, mida on võimalik osta vaid kohapeal (sularahas), maksab 3 eurot.

Hoia turniiri käigul silm peal SIIN! 

Uudis on jooksvalt täiendamisel…