Üleminekuakna sulgumine tõi Flora ridadesse kaks muudatust – FC Flora - FC Flora

Esindus- UUDISED

Üleminekuakna sulgumine tõi Flora ridadesse kaks muudatust

Koduse üleminekuakna viimane päev toob kaks muudatust ka Flora ridades – Herol Riiberg liitub laenulepingu alusel Viljandi JK Tulevikuga ning Rasmus Saar liigub tagasi FC Kuressaarde.

FC Flora 22-aastane ründav poolkaitsja Herol Riiberg siirdub algavaks hooajaks talle tuttava Viljandi JK Tuleviku juurde. Samas klubis viibis Herol laenul ka 2017. ja 2018. aasta hooaegade teisel poolel.

“Kuna ründeliin on meil tugevalt mehitatud, siis lähtuvalt sellest nägime, et Heroli puhul on mõistlik rääkida laenule minemisest,” lausus FC Flora spordidirektor Norbert Hurt.

“Viljandis on Herol varem mänginud ning mõlemal korral teinud selge sammu oma arengus edasi. Väga suurt rolli mängis meie jaoks see, et Viljandil on selge huvi. Herol on endiselt meie jaoks oluline mängija ning lähtuvalt sellest tegime tema arengut silmas pidades ka otsuse anda ta Viljandisse lanule,” lisas ta.

Tuleviku särgis on Heroli nimel 36 mängu, 13 väravat ja sama palju väravasööte.

Hooaja ettevalmistusperioodi FC Floraga kaasa teinud 20-aastane äärekaitsja Rasmus Saar aga liigub klubide kokkuleppel tagasi oma koduklubi FC Kuressaare juurde.

Soovime mõlemale mängijale algavaks hooajaks palju edu!