U21 koondis kaotas Taanile 0:1, neli florakat algkoosseisus – FC Flora -FC Flora

U21 koondis kaotas Taanile 0:1, neli florakat algkoosseisus

U21 Eesti - Taani 0:1

Eesti U-21 koondis tegi reedel algust EM-valikmängudega, kui Kadriorus kaotati napilt 0:1 Taani koondisele. Mängu ainsa värava lõi 54. minutil Bassel Zakaria Jradi.

Meeskonna väravavaht ja kapten Marko Meerits sõnas, et täna ei antud taanlastele midagi lihtsalt. “Neil olid üksikud võimalused,” sõnas FC Flora puurilukk.

Flora mängijatest tegid kogu kohtumise kaasa veel Nikita Baranov ja Karol Mets, kes avapoolaja eelviimasel minutil teenis kollase hoiatuskaardi. 72 minutit mängis Brent Lepistu, kuid Karl Mööl ja Marten Mütt platsile ei pääsenud.

Eesti valikgruppi kuuluvad lisaks Taanile veel Andorra, Venemaa, Bulgaaria ja Sloveenia.