Treeningud eakatele Kotka hallis – FC Flora - FC Flora

Kogukond- UUDISED

Treeningud eakatele Kotka hallis

FC Flora ja Kristiine Linnaosa Valitsus alustas jalgpallitreeningutega eakatele selle aasta juunis. Juunist-septembrini toimusid Löwenruh pargis kord kuus Flora treeneri juhendamisel tasuta treeningud eakatele.

Treeningud olid väga populaarsed ja osalejaid oli iga kord paarkümmend. Viimane ühistreening lõppes osalejate tungiva sooviga jätkata treeningutega ka edaspidi ja mitte oodata kevadet.

Tagasiside treeningute jätkumise kohta laekus korraldajatele ka oktoobris ja nii otsustati ühiselt jalgpallitreeningutega jätkata ka talvisel perioodil. FC Flora kogukonnajuht Katrin Lagerest: “Jalgpall suudab ikka ja jälle üllatada. See ühendab ja annab inimestele võimaluse kokku tulla. Rõõmuga jätkame kogukonna kohtumispaiga ja tervislike eluviiside edendamisega. Esialgu teeme kaks treeningut detsembris Kotka hallis enne jõulupuhkust. Uuesti soovime alustada huviliste olemasolul jaanuarist ning jätkata kevadeni.”

Treeningud toimuvad Kotka staadionil või sisehallis

Vastavalt ilmastikule toimuvad treeningud Kotka staadionil või sisehallis, aadressil Linnu tee 5. Ühistranspordiga tulles on peatuseks “Västriku” ja bussid nr 23 või 28.

Treeningutest on oodatud osa võtma kõik huvilised. Tunniajase treeningu jooksul tehakse harjutusi, tutvutakse palliga ja muidugi mängitakse jalkat.
Treeninguid viib läbi FC Flora pikaaegne jalgpallitreener Egon Tintse.

Treeningutel järgitakse kõiki kehtestatud piiranguid ja Kotka staadion ning hall võimaldavad liikuda hajutatult. Treeningul osalemiseks tuleb esitada oma Covid-tervisetõend.

Eelregistreerimine ei ole vajalik, osalemiseks peab kohale tulema ning vajaliku treeninginventari saab kohapealt.
Palume riietuda vastavalt ilmale, ka sisehallis on õhk jahe.

FC Flora jalgpallitreeningud toimuvad:
01. detsember kell 12.00 – 13.00
15. detsember kell 12.00 – 13.00

Esimene jalgpallitreening Löwenruh pargis 30.06. Foto: Kenn Rull

Katrin Lagerest: “Kui sul on aktiivne vanaema, vanaisa või naaber, siis ootame teda jalgpallitreeningule juba homme!