Toeta oma lemmikklubi – FC Flora - FC Flora

Kogukond- UUDISED

Toeta oma lemmikklubi

Sport paneb kaasa elama, tekitab ühtekuuluvust ning pakub elamusi. Spordi vaatamine haarab kaasa ning tribüünil või tugitoolis teleka ees saavad meist parimad atleedid ja sportlased, peatreenerid ja kohtunikud. Pole siis imestada, et jalgpallifänni jaoks on staadionil sama hea olla, kui kodus ja omadele elatakse kaasa kogu südamest.

Flora kogukonnajuht Katrin Lagerest: “Eesti spordis ei saa kahjuks lootma jääda, et tulihingelisi fänne on piisavalt igale alale ja klubile. Seepärast on iga Flora fänn meie jaoks kullast kallim.”

Ideaalmaailmas kataks piletitulu kodumängude korraldusega kaasnevad kulud ning peaks jääma ka üle muudeks tegevuskuludeks, näiteks mängude turundamiseks.

FC Flora suunab pileti ning fänni toodete müügist saadava tulu mängude korraldusse, kuid kahjuks Premium liiga mängude puhul see tulu kulusid ei kata.

Premium liigas on meie ühe täispileti hind eelmüügist 5 EUR ja mängupäeval 7 EUR.

Ühel Premium liiga kodumängul on vähemalt 13 turvatöötajat, ühe turvatöötaja tunnihind on pea 20€. Kui väravad avatakse üks tund enne mängu, siis turvatöötajad on kohal hiljemalt üks tund varem ning lahkuvad, kui ala on turvaline. 

Hulk rahvast tähendab ka seda, et pärast kohtumist on vaja staadion ning selle ümbrus puhtaks teha. Koristusteenust osutab meile meie hea sõber Krausberg, kuid teenuse eest tasumine läheb siiski mängukorralduse kulu alla. 

Kuidas toetada FC Florat?

Jalgpalliklubid üle maailma on loonud mitmeid võimalusi, kuidas fännid saavad oma lemmikklubi lisaks emotsionaalse kohalolekuga toetada. Kõige lihtsam variant selleks on fännipood, kust leiab mitmeid erinevaid klubi temaatikaga tooteid. Flora e-poes pakutavaga tutvu SIIN.

Oleme välja töötanud kolme tasemega toetajate paketid terveks hooajaks. Pronks, hõbe ja kuld paketid, mis annavad fännidele valikuvõimaluse, millises mahus oma klubi toetada. Katrin Lagerest: “Oleme loonud just sellised paketid, mis panevad toetaja tundma ennast hästi ning Flora jaoks olulise inimesena. Lisaks toredatele kingitustele, aitab toetus oma lemmikklubi mängukorraldusse panustada. Ja seda soovime me ju kõik – et meie Flora areneks ja oleks edaspidigi Eesti jalgpalli lipulaevaks.” 

Lisaks pakettidele saab soetada hooajakaart või osta igale mängule pilet ja tulla omasid staadionile toetama.

Milliseid pakette Flora pakub? 

Pronks paketi maksumus on 149€ ning sisaldab hooajakaarti ning tuttuus fännisalli. 
Hõbe paketi hind on 249€ ning sinna kuulub hooajakaart ja autogrammidega uus 2022. hooaja särk.
Kuld paketi hinnaks on 499€ ja sisaldab VIP pääset kahele terveks hooajaks kõikidele kodumängudele ning autogrammidega uus 2022. hooaja särk.

Rohkem infot pakettide kohta leiad meie KODULEHELT.