Teisipäeval ootab meid Paide! – FC Flora -FC Flora

Teisipäeval ootab meid Paide!

Eelmisel korral murdis Madis väravalukud.

Premium liiga XIII vooru kohtumises võõrsil Paide LM, kes sellel hooajal suutnud vägagi korralikke partiisid teha. Meie peame suutma oma head hoogu jätkama, et tabelitipus endiselt sõna sekka öelda!

Läheme külla meeskonnale, kes sellel hooajal oma noorele koosseisule mõnevõrra ka ootuspäraselt väga erinevaid esitusi on näidanud. Mõned voorus tagasi kodus FCI vastu teenitud 0:0 viik näitas, et seni suureks küsimärgiks olnud kaitsemäng on samuti paranemas. Samas võis sinna minna vajalikud energialaengud, sest paidekate kurvastuseks kaotati seejärel JK Tammekale Karika poolfinaalis penaltidega ning unistus euromängudest purunes. Viimases voorus kaotati võõrsil Sillamäe Kalevile ning kindlasti tullakse meie vastu motiveeritult, et see kurb periood positiivse äratusega selja taha jätta.

Vjatšeslav Zahovaiko: “Järjekordne mäng tugeva vastasega. Selised mängud on karastavad ja annavad meile hindamatu kogemuse. Võitleme kõik 90 minutit, et saavutada positiivne tulemus.”

Magnus Karofeld: “Mäng Floraga tuleb üpriski raske, aga usun, et oleme saanud oma mustast august välja ja teinud oma mänguplaanis arengu edasi. Kindlasti jahime kolme punkti ega lähe käega lööma.”

I ringi omavahelises mängus suutis Paide LM meile väga palju peavalu valmistada ja mängis korraliku partii. Suutsime küll mängu 3:0 võita, kuid mängupilt oli kriitikat väärt. Madis Vihmann skooris selles mängus suisa kahel korral ning ühe tabamuse sai kirja Rauno Sappinen. Meie eesmärkide täitmiseks ei piisa teisipäeval kindlasti sellisest esitusest ning tuleb teha oluliselt parem esitus!

Eeldused selleks on meil loomulikult olemas. Pärast hooaja alustamist kahe järjestikuse viigiga, oleme suutnud ka kehvemate esitustega võidupunktid endale haarata ning väga küpset mängu näidanud. Viimati alistasime kodus FCI Tallinn võistkonna ning sealt kaasa tulnud emotsioon tuleb ka Linnameeskonna vastu resultaadiks realiseerida. FC Levadia ning Kalju FC on samuti tugevat minekut näidanud ning järeleandmisteks ruumi ei jäeta.

Arno Pijpers: “Nad on leidnud oma õige asetuse ja mängustiili. Paide mängis väga hea mängu Nõmme Kalju FC vastu, nad kaotasid mängu viimastel minutitel. Meie oleme võistkond, kes peab olema mänguks 100% keskendunud.”

Martin Miller: “Premium liiga tase on olulisel ühtlasemaks muutnud ja mäng Paidega tuleb kindlasti raske. Me oleme igaks mänguks väga valmis ning motiveeritud, et kolm punkti koju tuua. Loodan, et meid tuleb toetama suur publik.”

Kohtumine saab Eestimaa südames alguse 18:00 ning on nähtav ka Postimees spordiportaalis.