Teisipäeval ellujäämismäng: Levadia vs. Flora – FC Flora - FC Flora

Klubi- UUDISED

Teisipäeval ellujäämismäng: Levadia vs. Flora

ALC

Viimati võitis karika keegi teine peale Flora ja Levadia aastal 2006, mil auhinna omanik oli Tallinna FC TVMK. Nüüd asuvad Levadia ja Flora vastamisi kaheksandikfinaalis teisipäeval A. Le Coq Arenal ning pall pannakse mängu kell 18:00. Mängust teeb otseülekande Delfi TV.

Levadia jaoks lõppes liigahooaeg tiitliga. FC Flora aga platseerus neljandaks, võitjast jäädi lõpptabelis maha 23 punktiga. Kõik neli liigamängu lõppesid meistri võiduga.

Mängu peakohtunik on Eiko Saar, teda abistavad Hannes Reinvald ja Neeme Neemlaid. Neljas kohtunik on Jaan Roos.

„Vaatamata Premium liiga lõpule ootab meid veel ees väga võitluslik karikamäng oma suure rivaali FC Floraga. Vastastele on karikamäng ülioluline, kuna sellest sõltub nende koht eurosarjas. Meie värskete meistritena tahame eduka hooaja ilusa tulemusega lõpetada ja karikavõistlustel veerandfinaali jõuda. Läheme väljakule tegema asju, mis meile hooaja jooksul edu tõid ja üritame Florast paremad olla. Kuna neli meie mängijat kuuluvad Eesti koondisesse ja veel kuus noortekoondisesse, siis kestab paljude meeste eest hooaeg veel vähemalt nädala,” ütles Levadia abitreener Indrek Zelinski.

„Karikamängu eel ei loe Premium liiga tulemused midagi. Peame endast maksimumi välja pigistama, et FC Flora üle mängida ja kevadel karikasarjas finaali poole püüelda. Meie viimased mängud andsid ilusaid tulemusi, meeskond mängib hästi ja selle pealt on hea aasta hooaja mängule vastu minna,” lausus Nõmme Kaljule 1/16-finaalis avavärava löönud poolkaitsja Igor Subbotin.

„Meie ideed on kogu aeg küpsenud selles suunas, kuidas tugevate vastu mängida. Päris nii-öelda jokrit välja võluda polegi vaja. Oleme kogu aeg teinud selle nimel tööd, et mäng oleks terviklikult tugevam. Ma usun, et meil on võimalus see mäng võita,” sõnas Flora peatreener Norbet Hurt.

„Kätte on jõudnud selle hooajal kulgu arvestades kõige tähtsam kohtumine. Kõik teavad, mis on kaalul. Kindlasti jätame endast kõik väljakule ja seejärel vaatame, millise resultaadiga lõpetame. Meie soov on siin ainult üks – võit,” ütles A-koondisesse kutsutud Karol Mets.

Piletiinfo Täispilet maksab 5 eurot, sooduspilet lastele ja pensionäridele 2 eurot.