Teine vaatus: Tammeka Tamme staadionil – FC Flora - FC Flora

Klubi- UUDISED

Teine vaatus: Tammeka Tamme staadionil

Enne veel, kui Premium liiga viienädalasele puhkusele läheb, tuleb meil võtta ette teekond Tartusse, et pidada nädala jooksul juba teine kohtumine Tartu JK Tammekaga. 

Möödunud nädala kolmapäeval toimunud esimese omavahelise mängu suutsime kodus A. Le Coq Arenal mäletatavasti Frank Liivaku, Zakaria Beglarishvili ja Rauno Alliku väravatest 3:1 võita. Täna tuleb aga ette võtta sõit Tartusse, kus alati rohkearvulise publiku ees mängiv Tammeka on kindlasti veel näljasem.

Kui meil on viimasest kaheksast kohtumisest kirjas kuus võitu ja kaks viiki, siis Tammeka on juba kaheksa kohtumist võiduta püsinud – neil on kirjas vastavalt kolm viiki ja viis kaotust. Seda enam on tartlastel soov suvepuhkusele vastu minna positiivselt, ent meie ülesandeks ja ainsaks eesmärgiks on Tartust kolme võidupunktiga tagasi tulla. Tänane mäng annab meile võimaluse võidu korral liigatabelis Levadiast mööda teiseks tõusta, kuna FC Kuressaare suutis eile koduväljakul Levadiaga 1:1 viiki mängida.

Flora väravavahtide treener Aiko Orgla: “Taaskord kohtumine Tammekaga. Eelmist mängu suutsime üsna hästi kontrollida, aga oli ka üsna ärevaid momente meie värava all. Tammekal on head ründemängijad, kes suudavad üsna edukalt oma momente realiseerida. Peame oma kastis olema väga hoolsad ja keskendunud. Rünnakul meil kindlasti tekib momente. Eelmises mängus päästis Karl Johan Pechter üheksal korral Tammeka ja lisaks lõime me 3 väravat. Nüüd mängib Tammeka kodus ja ilmselt veel suurema isuga. Seega oma väravavõimalusi peame parema protsendiga lahendama.”

Flora ääreründaja Joseph Saliste: “Oleme teinud ettevalmistused Tartus olevaks mänguks ja läheme kolme punkti järele!”

Tammeka peatreener Kaido Koppel: “Kohtume taas Floraga, kellele võõrsilmängus kahjuks kaotasime. Kodus tahame teha vigade paranduse. Tule staadionile ja aita oma poisid võidule!”

Tammeka ründaja Tristan Koskor: “Kolmapäeval, meie oma kodumurul on tiitlikaitsja. Meil on plaan ja mõtted olemas, kuidas muukida nende väravasuu lahti ning punktid koju jätta. Nüüd tuleb see plaan realiseerida ning minna liigapuhkusele hea emotsiooniga.”