Tartus tuleb kustutada... – FC Flora - FC Flora

Klubi- UUDISED

Tartus tuleb kustutada…

Premium Liiga XV voorus läheme külla Tartusse sealsele JK Tammekale! Karikafinalist on saanud oma fookuse tagasi liigale suunata ja tahab kindlasti meile eelmise aasta tulemust meelde tuletada. Meie läheme neid halbu mälestusi kustutama! Loodame hea hooga jätkata!

Arusaadavatel põhjustel on viimasel ajal Tammeka Prmium liiga tulemused kannatanud. Viimasest viiest voorust on teenitud kaks viiki ning kolm kaotust, viimane võit pärineb 7.aprilli kohtumisest Viljandist. Samas on mängitud väga võitluslikult ja mängupildi järgi korralikult. Karikafinaalis näidati südi mängu ja parema õnne korral oleks võinud kõike juhtuda. Samuti mürati Kadriorus FC Levadia vastu korralik partii, kuid lõpuminutitel tuli sealt siiski kaotus vastu võtta. Need mängud annavad aimu, et vastane võib kõigile suurt peavalu valmistada, mida ka eelmisel aastal meile näidati. Loomulikult toetub klubi tugevalt ka fännidele, kes oma kohalolekuga meeskonda veelgi motiveerida võib! Midagi lihtsat meid ei oota, sest Tammeka lubab tuld anda!

Mario Hansi: “Flora tugevuseks on viimastes mängudes olnud üleminekud rünnakusse. Peame tegutsema kiirelt ja otsustavalt – see on Flora vastu mängides esmatähtis.”

Rasmus Tauts: “Karikafinaalis oli näha, mida meie fännid suudavad juurde anda. Selle sama emotsiooni toel läheme ka Flora vastu. Kaitses distsiplineeritult mängides ja tap-in’e mitte sisse lastes, suudame ka ise Florat haavata teravate kontratega. Laupäeval jääb võit Tartusse!”

 

Meie oleme suutnud oma suurepärast seeriat jätkata ning liigume Levadiaga samm-sammus. Samas on olnud mänge, kus tulemus on saadud just mitte kõige veenvama mängupildi järel. Selline kohtumine oli ka eelmise vooru kodumäng JK Sillamäe Kalevi vastu, kus oldi domineerivamaks pooleks, kuid lasti vastane mängu sisse tagasi. Kaitses pole enam varasemat müüri suudetud püsti panna, kuid rünnakul on mäng sujunud ning sahistatud on omajagu! Kas suudame eelmise aasta enda mälestustest kustutada või on Tammeka see, kes meie rongi suudab peatada? Kas seekord õnnestub taga null hoida?

Arno Pijpers: “Eelmistel nädalatel keskendus tiim rohkem tulemustele ja nüüd on aeg jälle panna rohkem rõhku mängu kvaliteedile.”

Richard Aland: “Eelmisel hooajal Tammeka tõestas, et kodus suudavad nad kõigil elu raskeks teha. Ees ootab kindlasti väga võitluslik lahing, kus mingisugust tagasihoidmist kummagi meeskonna poolt oodata ei ole. Tule ja veendu selles ise!”

 

Esimene omavaheline kohtumine sellel hooajal tõi meile Sportland Arenal võimsa 4:0 võidu, kus väravalukud avas Zaka oma imeilusa kauglöögiga. Lisaks grusiinile said väravaga maha Alliku ja Ainsalu, ühe koksas oma võrku Lorenz. Kuidas kulgeb seekordne heitlus, näeme juba Tamme staadionil!