Tänasega lõpeb järjekordne Flora Cup – FC Flora -FC Flora

Flora Cup-UUDISED

Tänasega lõpeb järjekordne Flora Cup

Täna õhtul lõpeb järjekordne edukas Flora Cup turniir. Turniir sai alguse selle nädala teisipäeval ning lõpeb täna õhtul, kui A taseme U10 finaali avavile kõlab kell 20:35.

Teisipäeval algas suur Flora Cup turniir, kus osales natukene alla 100 võistkonna, mis teeb umbes 1500 pallurit. Turniir jagunes kaheks tasemeks – A ja B tase. Pilte turniiridest leiadSIIT.

FC Flora noortetreener ja turniiride peakorraldaja Toomas Hurt: “Suvise koolivaheaja esimesel neljal päeval täitsid umbes poolteist tuhat noormängijat Lilleküla jalgpallikompleksi ülipositiivse energiaga. Flora Cupi kõik 11 turniiri möödusid suurepärases meeleolus ning täitsid kuhjaga oma eesmärgi, andes osalejatele võimaluse nautida oma lemmikala parimates võimalikes tingimustes.”

FC Flora noor turniiri karikat vastu võtmas. Foto: Ly Unga

A turniir

A tasemel oli neli vanusegruppi: U10, U11, U12 ja U13. Igal vanuseklassil oli kaks neljast alagruppi, ehk 32 võistkonda osales A taseme turniiridel. U10 turniirivõitja selgub täna hilisõhtul, U11 finaali võitsid Tartu Tammeka noored. Nii U12 kui ka U13 turniiri võitsid FC Nõmme Unitedi noored.

B turniir

B turniiril osales rohkem võistkondi, sest avatud oli ka rohkem vanuseklasse vanematele mängijatele. B turniiril oli kokku seitse vanuseklassi: U10-U16. See teeb kokku 50 võistkonda. U10 turniiri võitis Kiviõli FC Irbis, U11 turniiri võitis Tartu WJK Santos, U12 vanuseklassi turniiri võitis Saku Sporting, U13 turniiri võitis FC Flora Rohelised, U14 turniiri võitis FC Tallinn võistkond, U15 turniiri võitis FC Flora Roheline võistkond ning U16 turniiril tulid võitjateks samuti FC Flora Roheline võistkond.

Aitäh Tere Piimale, Selverile, Tallinna linnale ja Tallinna Veele, kes aitasid turniiril toimuda. 

Usume ja loodame, et kõikidel osalejatel oli tore ning kohtume juba uutel turniiridel!

Flora noored tähistamas. Foto: Ly Unga