Täna õhtul Tipneri karikamäng FC Flora vs. FC Santos – FC Flora - FC Flora

Klubi- UUDISED

Täna õhtul Tipneri karikamäng FC Flora vs. FC Santos

flo-santosEvald Tipneri Karika mängudega on jõutud veerandfinaalidesse. Kaheksa parema hulka on FC Flora esindusmeeskonna kõrval jõudnud ka Tartu FC Santos.

Täna Esiliigas palliva ning tabelis hetkel seitsmendat kohta hoidva Santose senise ajaloo absoluutne kõrghetk oli 2014. aasta, mil läbi karikasarja Euroopa Liiga kvalifikatsiooniturniirile jõuti. Kohe esimeses ringis tuli küll norrakate Tromsø 13-1 koguskooriga paremust tunnistada, kuid omamoodi jalgpallimuinasjutt jääb Santosest igaveseks Eesti vutiajalukku.

2015. aasta karikasarjas langesid punavalged tartlased juba 1/64 finaalis ja seda võimsalt emotsionaalses mängus FC Flora II (täna Flora U21) vastu. Normaalaeg lõppes tolles mängus 3:3, 118. minutil viis Anton Hmelnitski florakad 4:3 ette, kuid lisaaja NELJANDAL üleminutil suutis Siim Valtna viigistada. Järgnes maruline penaltiseeria, millest Flora duubelmeeskond 9:8 võiduga väljus.

Selleaastasel karikateekonnal alistas Santos viimati 1/8 finaalis Nõmme Unitedi 3:2, FC Flora aga JK Retro koguni 17:0.

********

PILETID: 5€ / 3€ saadaval mängupäeval kassast. Saadaval ka 50-eurosed hooajapiletid, mis tagavad omanikule tasuta sissepääsu kõigi Flora võistkondade kõigile kodumängudele kogu hooaja jooksul, s.h. Meistrite Liiga ning karikavõistlused!
Pensionäridele ning kuni 12-aastastele lastele sissepääs tasuta!

FÄNNIKAUP: kassas müügil Flora sallid, särgid, saunalinad, helkurid jpm.