Täna õhtul - Narva Trans! – FC Flora -FC Flora

Täna õhtul – Narva Trans!

Brent Lepistu vs Trans 24.05.2016

XXII voor koduses meistriliigas algab Flora jaoks täna õhtul kell 19, mil kodustaadionil A. Le Coq Arenal võõrustatakse Ida-Virumaa konkurentklubi JK Narva Transi.

Meeskondadele on eesootav lahing kolmandaks kohtumiseks sel hooajal. III voorus, mis leidis aset kunstmurukattega Sportland Arenal, alistas Flora külalised 3:0 ning tolles mängus näitas Narva hoolimata lõppskoorist selgelt, miks nad on tugev vastane. 13. minutil Markus Jürgensoni väravast kaotusseisu jäänud külalised olid selgelt ohtlikud ning valdasid palli ehk lõid Florat nende oma relvaga. Narvalaste jõud rauges siiski lõpuminuteil, kui 81. minutil skooris Albert Prosa ning viis minutit hiljem Rauno Sappinen lõppseisu vormistas.

XIV voor leidis aset Kreenholmi staadionil ning tolleski mängus näitasid punasärgid tallinlastele tugevalt hambaid. 64. minutil viis Artjom Škinojv väljakuperemehed ette ning kuigi viie minuti möödudes omaväravast külalised mängu tagasi lasti, rippusid Transi mehed viigipunktis, mis tol hetkel madalseisus olnud Florale väga kalliks maksma läinuks, raevukalt kinni. Võidu vormistamiseks vajasid florakad Sakari Tukiaineni ja Brent Lepistu filigraanset koostööd, mille läbi viimatimainitu alles 90+2. minutil kõik kolm punkti siiski rohavelgete tiimibussi taris ja koos meeskonnaga Tallinna viis.

Täna õhtul ees ootavale, XXII vooru kohtumisele tuleb Trans kahe kaotuse pealt, neist viimane oli punaste jaoks eriti nörritav, kui Infonetile võõral väljakul vihaselt vastu hakati ning viigipunktidest vaid rumala penalti tõttu ilma ja lõpuks tabeliliidrile 4:3 alla jäädi. Voor enne seda oli Ida-Viru derbis Sillamäele 1:3 alla vannutud.

Flora seevastu on näidanud viimases kolmes voorus eneskindlust, alistades jutti Tammeka (võõrsil 4:0), Paide (võõrsil 3:0) ja Levadia (kodus 6:1). See kõik kokku tähendab, et täna õhtul A. Le Coq Arena staadionikatlas podisema pandav jalgpallisupp tõotab tulla õige tuline. Ära maga maha ning sea sammud staadionile!