Täna kohtume suvises Pärnus Karudega! – FC Flora - FC Flora

Klubi- UUDISED

Täna kohtume suvises Pärnus Karudega!

Premium Liiga XVI voor viib meid suurepärase suveilma saatel Pärnusse. Seal ootab meid lahing kohalike Vapruse Karudega, kes hoolimata raskest hooajast on kodus kõigile ebamugavusi valmistanud! Pärast koondisepausi loodame oma mängumootori taas ühes rütmis tööle saada ning võidupunktid koduteele kaasa võtta!

Pärnu JK Vaprus on kohaliku jalgpallivankri vedamise taaskord enda õlule võtnud ja teevad seda Eesti kõrgeimas seltskonnas tegelikult väga noore ja põneva meeskonnaga. Raske hooaeg karastab kindlasti mängumehi ning noored ammutavad siit vajalikku kogemust, et oma eduteele alus panna. Seni tabeli punaselaternana mänginud klubi, võitis viimatises voorus võõrsil JK Sillamäe Kalevit ning tõusis sellega mööda ka Viljandi JK Tulevikust, haarates enda kätte üheksanda koha. Teenitud on kahe võidu ja ühe viigiga tabelisse 7 punkti. Kahjuks on isegi noore meeskonna kohta mõnes mängus tulnud lubamatuid ära kukkumisi ja tõeliste hokiskooridega rongi alla jäädud. Sellest hoolimata on Vapruse Karudel pea püsti ja vaim valmis võitluseks. I ringi omavahelises kohtumises suutsime pärnakaid Sportland Arenal 2:0 võita, kuid Mihkel Ainsalu esimese poolaja väravale suutsime lisa tuua alles üleminutitel, kui täpne oli Lepik. Midagi kerget selles mängus ei olnud!

Marko Lelov: “Premium liigas on kaks võistkonda, kes pole kaotuskibedust tundnud ja üks neist on FC Flora. Mäng liidriga algab võrdsest seisust ja mida kauem me suudame mängu tasakaalus hoida, seda paremaks muutuvad meie võimalused mäng positiivselt lõpetada.”

Rasmus Peetson: “Raske mäng tabeli liidriga, loodan, et tuleb palju toetajaid. Kui kõik annavad endast 100%, siis on võimalik meil Florat hammustada.”

 

Meie oleme seni oma tööd teinud hästi! Pärast XV vooru oleme suutnud liidriks tõusta ja kindlalt kõrgesse mängu sekkuda. Hea hoog on toonud meile liigas 13 võitu järjest , kuid nüüd oleneb kindlasti palju sellest, kuidas mehed on koondisepausist taastunud. Palju mängijaid osalesid erinevate koondiste juures mängudes ning krooniks oli kindlasti Madis Vihmanni võidukas debüüt A-koondise eest mängus Lätiga. A-koondisesse kuulusid sellel korral veel ka Mait ja Brent. U21 eest näitasid paljud meie põhimehed südikat mängu ning Rauno Sappinen lõi Põhja-Iirimaale ka värava. Üldiselt läks see periood mängijatel hästi ning mis kõige tähtsam, ilma suuremate muredeta! Eelmine omavaheline kohtumine oli eriline ka ühe meie väravalööja osas, sest oma tabamusega tõusis Mark Anders Lepik FC Flora ajaloo noorimaks väravalööjaks kõrgeimal tasemel. Kas mängumehel õnnestub ka täna jalg valgeks saada? Elame ja näeme! Kindlasti on meeskond näljane ja valmis tegema kõik, et edukalt Premium Liigas jätkata!

Arno Pijpers: “Lõppes paus, kus väga paljud meie mängijad koondise ridades kaasa tegid. Nüüd tuleb uuesti taastada rutiin klubis. Meie jaoks on tulemas rasked nädalad ja tähtsad mängud.”

Marco Lukka: “Läheme Pärnule vastu täieliku keskendumisega. Peame tegema kõik selleks, et tabelisse kolm punkti juurde saada.”

 

Mäng Pärnus Rannastaadionil algab 19:00 ning meeskond ootab kõiki endale kaasa elama. Kes kohale ei saa tulla, saab kohtumist jälgida jalgpall.ee portaalist! Võiduni!