Täna algas FC Flora Cup – FC Flora - FC Flora

Flora Cup- UUDISED

Täna algas FC Flora Cup

Flora Cup on uus suvine Flora turniiridesari, mis käesoleval hooajal algas 23. augustil ja lõppeb 27. augustil. Turniir leiab aset Lilleküla jalgpallikompleksis, kus enamus mänge toimuvad naturaalmusul, kuid osad toimuvad ka Sportland Arena kunstmurul.

Turniirist võtab osa üle 100 norte võistkonna. Turniiri noorimad on U8 vanuseklassi lapsed. U8 ja U9 turniiridel on igal võistkonnal kuus mängu ning neis vanustes paremusjärjestust ei selgitata. Turniiri populaarsuse tõttu on U8 kuni U13 vanuseklasside turniirid kahes tugevusastmes, kus iga turniiri esikolmikut autasustatakse. U14 ja U15 vanuseklassis on ühes tugevusastmes, kus samuti esikolmikut autasustatakse.

Kuna tegemist on avaliku üritusega, siis vastavalt Eesti Vabariigi Valitsuse otsusele, tuleb turniiride toimumise alale (staadionile) sisenemisel kõigil täisealistel isikutel (pealtvaatajatel, treeneritel, kohtunikel) tõendada oma nakkusohutust.

Selleks tuleb staadionile sisenemisel esitada oma isikut tõendav dokument ja üks neljast loetletud tõendist:

  • Covid-19 vaktsineerimistõend (oled läbinud täieliku immuniseerimise, teisest vaktsiinist on möödas vähemalt 14 päeva) 
  • või Covid-19 läbi põdemise tõend (kehtib kuni 6 kuud peale põdemist) 
  • või PCR negatiivse testi tulemus (tehtud mitte rohkem kui 72h enne saabumist) 
  • või negatiivne antigeeni testi tulemus (tehtud mitte rohkem kui 48h enne saabumist)

Antigeeni kiirteste (tulemus selgub umbes 10 minuti jooksul) saab teha kohapeal. Pealtvaatajatele maksab test 5 eurot, turniiridega seotud ametiisikutele (treenerid, kohtunikud, korraladajad) on test tasuta. Alla 18-aastastel (ehk siis turniiridel osalevatel noormängijatel) puudub kohustus oma nakkusohutuse tõestamiseks.

Turniiri aitavad teoks teha Leader, Tere, Mesikäpp, Tallinna Vesi ja Klutuurikapital – aitäh!

Foto: Ly Unga