Sillamäelt Florale 2:1 võit – FC Flora -FC Flora

Sillamäelt Florale 2:1 võit

Irakli Logua

FC Flora sai Premium liiga 16. voorus tähtsa 2:1 võidu Sillamäel sealse Kalevi üle ja kerkis tabelis teisele kohale.

Irakli Logua viis Sillamäe kaitsja eksimuse järel florakad 35. minutil juhtima ja ETV poolt mängu parimaks tunnistatud Rauno Alliku duubeldas 58. minutil eduseisu.

Flora jätkas aktiivsemalt ja võinuks lüüa kolmandagi, kuid hoopis kodumeeskond oli see, kes mängulõpu põnevaks tegi. Igor Dudarevi poolt keskjoone juurest teele saadetud karistuslöök üllatas Mait Toomi ja üleminutitel oli Sillamäel veel mitu võimalust, et teenimatu viigipunkt võtta. Õnneks pääses Flora vaid ehmatusega.

Eeloleval neljapäeval 2. mail võõrustab FC Flora Euroopa Liiga 1. kvalifikatsiooniringi avamängus Makedoonia meeskonda FK Rabotnicki. Premium liigas on järgmiseks vastaseks pühapäeval 5. mail FC Infonet.

JK Sillamäe Kalev – Tallinna FC Flora 1:2 (0:1)
90. Igor Dudarev – 35. Irakli Logua, 58. Rauno Alliku

Hoiatused: 81. Igor Dudarev
Mänguolud:  +18, päikesepaisteline tuuline ilm; muruväljak rahuldavas seisukorras.