Selverist sai FC Flora suursponsor – FC Flora - FC Flora

Klubi- UUDISED

Selverist sai FC Flora suursponsor

Flora vs Selver

Eesti edukaim jalgpalliklubi FC Flora ja AS Selver sõlmisid pikaajalise koostöölepingu, mille tulemusena saab Selverist FC Flora suursponsor, kelle logo hakkab kaunistama klubi esindusmeeskonna numbrialust osa.

„Selverit teatakse võrkpalli edendaja ja toetajana,“ rääkis Selveri keti juht Kristi Lomp Selveri positsioonist Eesti spordis. „Otsustasime toetatavate spordialade ringi laiendada ning panustame edaspidi lisaks võrkpallile ka FC Flora jalgpallimeeskonna heasse käekäiku. Tagame oma toetusega selle, et iga tippjalgpalluri laual oleks alati kvaliteetne ja hea Eesti toit,“ lisas ta.

„FC Floral on väga hea meel alustada pikaajalist koostööd Eesti kapitalil põhineva eduka suurettevõttega, kelle toetus annab meile uue ja põneva reklaamiväljundi ning aitab meie esindusmeeskonna toidumenüü kvaliteedi tõsta uuele tasemele,“ rõõmustas FC Flora kommertsdirektor Jaanus Pruuli.

Selver on 43 kauplusega Eestis tegutsev super- ja hüpermarketite kett, kus  töötab ligi 2500 inimest. Selver on Tallinna Kaubamaja tütarettevõte.

FC Flora on 9-kordne Eesti meister ja 6-kordne Eesti karikavõistluste võitja, kes asub Premium liigas 12. vooru järel teisel kohal. Klubi duubelmeeskond juhib Esiliigat ning Eesti noorte jalgpallimeistrivõistlustel osaletakse tänavu 10 vanuseklassis 15 võistkonnaga.