Rekordpublik pidi leppima viigiga – FC Flora -FC Flora

Esindus-UUDISED

Rekordpublik pidi leppima viigiga

Nädalasisene Premium liiga voor pakkus seekord jalgpallisõpradele tõelise maiuspala, kui tabeli liidritena võtsime koduväljakul vastu valitseva meistri Nõmme Kalju. Mäng lõppes võitlusliku 1:1 viigiga.

Suviselt soe ja päikeseline augustiõhtu, tegevusi täis festivaliala ning pingeline lahing igipõliste rivaalide vahel meelitas A. Le Coq Arenale selle hooaja rekordit tähistavad 1701 silmapaari. Mäng algas võrdlemisi rahulikult ja mõlemad meeskonnad võtsid pisut ettevaatlikult. Võrdlemisi võimalustevaeselt poolaeg ka lõpuni kulges, vaid Mihkel Ainsalul oli üks hea löögivõimalus, mis paraku pisut üle värava lendas. Väravaid publik avapoolajal aga ei näinud.

Teine poolaeg algas hoopis tempokamalt ning Flora haaras kiiresti ohjad enda kätte. Avaminutitel olid omad võimalused staadion rõkkama panna nii Rauno Allikul kui Konstantin Vassiljevil, ent seis püsis muutumatuna. 48. minutil kandis surve aga vilja ning Alliku söödu järel lõi Gert Kams palli Sander Puri rikošetist väravasse, viies rohesärgid 1:0 ette. Võitluslik mäng kulges meie kontrolli all, kuid väravalisa ei tulnud. 81. minutil sai oma tahtmise hoopis Kalju, kes Vladislav Homutovi väravast seisu viigistas. Surusime, mis me surusime, et paraku võiduväravat kätte ei saanudki ning nii tuli seekord punktid jagada.

Premium liiga tabelis hoiame jätkuvalt esikohta, jäädes ühe mängu rohkem pidanud FCI Levadiast kahe punktiga ette. Järgmine väga raske mäng ootab ees juba sel pühapäeval, kui kell 15 algavas mängus tuleb võõrsil vastamisi minna Paide Linnameeskonnaga. Meeskond loodab väljaku äärest fännide tuge saada!