Reio Laabus: kõik mängud tuleb võita! – FC Flora - FC Flora

Klubi- UUDISED

Reio Laabus: kõik mängud tuleb võita!

Reio Laabus

Keskväljal viimasel ajal kindlalt end FC Flora algrivistusse kinnistanud Reio Laabus tunnistas pärast 1:0 võitu Saaremaal, et Flora jaoks on iga järgnev mäng tiitliheitluse seisukohalt finaalivääriline. Pärast 6. augusti karikamängu Viljandis ootavad Florat koduplatsil ees 9. augustil FC Levadia ja 17. augustil Nõmme Kalju.

„Need on kaks väga tähtsat mängu, aga tegelikult on iga mäng nagu finaal. Kõik mängud tuleb võita, sest kui kuskil punkte kaotad, siis vastased ei halasta,“ arvas Laabus.

23-aastane poolkaitsja alustas hooaega põhiliselt vahetusmehena ja on tänaseks teinud kaasa 17 Premium liiga mängus. Kaheksast algrivistusse kuulumisest koguni viis on tulnud aga viimase kuue vooru jooksul. Mänguaja kasvamisele vaatamata tartlane Flora senise hooajaga rahule ei jää.

„Raske on öelda, et hea, kuna ikkagi tabelis oleme kolmandad ja Euroopa liigast langesime välja. See, et ma siin põhisse olen saanud, see on niiöelda trenni töö,“ tõdes Laabus.

Reedese 1:0 võidumängu osas FC Kuressaare üle pidas Laabus peamiseks kolme punkti. „Hea, et võitki vähemalt tuli. 100 protsendilisi võimalusi väga palju ei olnud ja vastastel, kui üks võimalus tuleb, võib jamaks minna.“