Reedene mängupäev pakub publikule ohtralt elamusi! – FC Flora - FC Flora

Klubi- UUDISED

Reedene mängupäev pakub publikule ohtralt elamusi!

Mängupäev!

Reedel 12. juunil kell 19:00 võõrustab Flora esindusmeeskond A. Le Coq Arenal Premium Liiga XXIII vooru raames Pärnu Linnameeskonda. Mängupäeva toob seekord meieni klubi peasponsor Tele2 ning oma panuse annavad head toetajad Saaremaa Lihatööstus, Selver ja Pelgulinnas asuv ülipopulaarne söögikoht Telliskivi 15. Väravad avatakse kell 18. 

Enne mängu jagavad Flora vabatahtlikud II korruse galerii puhveti juures laiali 250 portsu maitsvat sooja grill-liha ja coleslaw salatit, mille on valmistanud Telliskivi 15 kokad ning Flora esindusmeeskonna kokk Oskar. Kogu toidumaterjal on pärit meie eestimaistelt toetajatelt Saaremaa Lihatööstuselt ning Selverilt.

Juba alates kella 18-st saavad kõik soovijad staadioni sissepääsu juures proovida oma löögitugevust. Smart Ball võistluses selgitatakse tunni jooksul enne avavilet välja kolm meest, kolm naist ja kolm last (laps = kuni 12 aasta vanune), kes pääsevad poolajapausil peetavasse finaalmängu. Eelvõistlusel saab iga võistleja kolm katset, mille käigus tuleb pall väravasse lüüa võimalikult tugevalt. Smart Ball mobiiliäpp mõõdab löögikiiruse ning parim kolmest katsest läheb edetabelisse, mille põhjal moodustub finaalide pingerida. Finaalis on igal võistlejal kaks katset, millest loeb parim.

Tele2 on välja pannud võimsa auhinnalaua: iga kategooria võitjad saavad endale tasuta interneti terveks aastaks! Tühjade kätega ei jää aga ükski finaalmängu pääsenu, sest II ja III koha auhindadeks on vahvad kinkekotid, milles II koha puhul JBL bluetooth kõlar, Tele2 kõnekaart 500 minuti kõneaja, 50 SMS-i ja 2 GB internetiga ning III kohal äge selfie stick koos kõnekaardiga; lisaks maiustamiseks hunnik Tele2 kompvekke!

Flora perede jaoks on avatud Pereala, kus taas kohal meie hea sõber Örrekese Õpitoad, kes sel korral pakub lastele tegutsemislusti mõlemal poolajal: valmistatakse mosaiiklaternaid ning sukeldutakse isetehtud paberi salapärasesse maailma! Pereala on avatud põhjatribüüni all asuvas galeriis (sissepääs Kristiine keskuse poolsest parklast) ning perealasse sisenemiseks tuleb näidata Flora klubikaarti.

Pärnu Linnameeskond ja Flora on käesoleval aastal kohtunud juba kaks korda. Esimesel korral võttis Flora võõrsil 3:0 võidu, teisel korral purustas Flora Pärnu oma koduplatsil A. Le Coq Arenal koguni 6:0. Pärnu on viimastes mängudes näidanud, et hooaja konarlik algus on selja taha jäämas, samaga on aga vastanud Flora. See kõik kokku tähendab, et reede õhtul kell 19 A. Le Coq Arenal lahti vilistatav kohtumine saab hoolimata meeskondade erinevatest tabelipositsioonidest – Flora hetkel kolmas ning Pärnu üheksas – olema kindlasti pingetpakkuv ja ründelustiline!

KOHTUMISENI REEDEL KELL 19 A. LE COQ ARENAL!