Naiskond vandus Pärnule alla 1:4 – FC Flora -FC Flora

Klubi-UUDISED

Naiskond vandus Pärnule alla 1:4

ketsid
Naiste Expert liigas toimus pühapäeval Pärnus mäng kohaliku JK ja Tallinna FC Flora naiste vahel. Kaalul oli väga palju, väidetavalt painasid Pärnut mängijate vigastused, Flora omadel on aga kindlasti jalgades neljapäevane mäng Hispaaniaga, kus osales tervelt 5 floralannat.

Nagu arvata võis, olid pärnulannade vigastused enamuses taandunud ning staarid eesotsas Morkovkinaga võtsid mängust kenasti osa. Skoori avas 18. minutil Margarita Žernosekova viies tiitlikaitsja 1:0 juhtima. Kuid 61. minutil suutis aga Saron Läänmäe viigistada ja kõik näis veel võimalik.

Ja Flora lõi ka järgmise värava, paraku läks see 65. minutil Liis Pello nimele omaväravana. 71. ja 90.+2. minutil lõid Kairi Himanen ja Margarita Žernosekova lõppseisuks 4:1 ning Pärnu JK saavutas kolmanda võidu ja möödus Florast ühe vähempeetud mängu juures ka turniiritabelis.

Tallinna FC Levadia võitis Tammekat 3:2 ja jätkab esialgu tabeli tipus, kuna pole veel Pärnuga mänginud.

Esiliigas oli duubelkoosseis 2:0 üle JK Tallinna Kalevist.