Premium liiga kuu parimad on Jürgen Henn ja Märten Kuusk! – FC Flora - FC Flora

Esindus- UUDISED

Premium liiga kuu parimad on Jürgen Henn ja Märten Kuusk!

Premium liiga avaldas täna EJL kodulehel aprilli parima treeneri ja mängija ning mõlemad mehed tulevad sel korral meie ridadest – kuu parimaks treeneriks on Jürgen Henn ning parimaks mängijaks Märten Kuusk!

Henni käe all on Flora võitnud kõik 8 senist kohtumist – aprillis alistati järjepanu Nõmme Kalju (3:0), Maardu Linnameeskond (6:0), Narva Trans (1:0), FC Kuressaare (5:0) ja FCI Levadia (2:1). Seega suudeti kuu jooksul üle olla kolmest lähikonkurendist ning kindlalt alistati ka tabeli teise poole meeskonnad.

Viie võidumängu väravate vaheks kujunes Floral 17:1. Kogu hooaja peale on Flora lasknud endale lüüa vaid kaks väravat ning olulist rolli sealjuures on mänginud keskkaitsja Märten Kuusk, kes on kõigis kohtumistes kaasa teinud 90 minutit, viimases võidumängus Levadiaga kanti tema nimele ka väravasööt.

Ka InStati näitajate poolest on Kuusk liigas esirinnas – näiteks oli 23-aastase kaitsja söödutäpsus aprillis 93% (296 söödust jõudis tiimikaaslastele 275). Kahevõitlustest on ta võitnud üle 70%.

Palju-palju õnne, Jürgen ja Märten! See on kõva tunnustus kogu meeskonnale, kes ühiselt selle edu taga on! Olgu öeldud, et Jürgen on liiga parimaks treeneriks valitud teist kuud järjest.